MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v PROPAK CHINA 2014


This is not an official translate. Original version here

Evropský lídr v oblasti prodeje použitých plastů, obalů a nápojů
MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na 20. Mezinárodním zpracování, balení a End-line tisk ProPak Číny 2014 se konal ve dnech 16. až 18. července v Šanghaji, Čína.

ProPak veletrhu je jednoznačně nachází v uprostřed léta Shanghai kontaktovat významné zákazníky, jejichž průmyslové projekty vyžadují okamžitou a odbornou radu. Tři dny veletrhu trvala MachinePoint inženýři mohli setkat u jejich stánku více než 100 zákazníků z více než 15 asijských zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných v celosvětovém trhu strojů.

"V této nejisté a poněkud stagnující trh, který se nezdá, že chtějí, aby plně zanechat důsledku celosvětové úvěrové krize v roce 2008, MP je problém pro strojírenství a osvědčenou technologií je nejchytřejší přístup k provedení a obnovit průmyslové investice s kratičký možný časový plán ve svém přístupu k nízkým rizikovým. Nikdo nemá náš přístup na použité stroje trhu v tomto průmyslovém odvětví. Nikdo na světě může nabídnout tuto službu, která nabízíme, "řekl César Rodríguez, její CEO přítomny při ProPak.

balení potravin prudce roste v posledních letech. Od roku 2008 Čína se ukázal jako největší producent a spotřebitel balicích strojů po celém světě. Čína dosáhla 25% složené roční míry pěstební na výrobu balicích strojů, mezi lety 2007 a 2012. Poptávka po balicích strojů se předpokládá zvýšení o 6 procent ročně z období 2011-2015. Dosažení tržní hodnotu RMB 600billion si do roku 2015, čímž se z Číny světově druhý největší trh za USA pro potravinářské obalové techniky.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky ProPak CHINA 2014.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás