MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v PROPAK CHINA 2014  This is not an official translate. Original version here

  Evropský lídr v oblasti prodeje použitých plastů, obalů a nápojů
  MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na 20. Mezinárodním zpracování, balení a End-line tisk ProPak Číny 2014 se konal ve dnech 16. až 18. července v Šanghaji, Čína.

  ProPak veletrhu je jednoznačně nachází v uprostřed léta Shanghai kontaktovat významné zákazníky, jejichž průmyslové projekty vyžadují okamžitou a odbornou radu. Tři dny veletrhu trvala MachinePoint inženýři mohli setkat u jejich stánku více než 100 zákazníků z více než 15 asijských zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných v celosvětovém trhu strojů.

  "V této nejisté a poněkud stagnující trh, který se nezdá, že chtějí, aby plně zanechat důsledku celosvětové úvěrové krize v roce 2008, MP je problém pro strojírenství a osvědčenou technologií je nejchytřejší přístup k provedení a obnovit průmyslové investice s kratičký možný časový plán ve svém přístupu k nízkým rizikovým. Nikdo nemá náš přístup na použité stroje trhu v tomto průmyslovém odvětví. Nikdo na světě může nabídnout tuto službu, která nabízíme, "řekl César Rodríguez, její CEO přítomny při ProPak.

  balení potravin prudce roste v posledních letech. Od roku 2008 Čína se ukázal jako největší producent a spotřebitel balicích strojů po celém světě. Čína dosáhla 25% složené roční míry pěstební na výrobu balicích strojů, mezi lety 2007 a 2012. Poptávka po balicích strojů se předpokládá zvýšení o 6 procent ročně z období 2011-2015. Dosažení tržní hodnotu RMB 600billion si do roku 2015, čímž se z Číny světově druhý největší trh za USA pro potravinářské obalové techniky.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky ProPak CHINA 2014.  Firemní video