Pomyślny udział MachinePoint Used Machinery w targach Propak Chiny

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Europejski lider w dziedzinie sprzedaży zużytych maszyn plastikowych, opakowań i napojów prezentuje w Propak China
MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczestniczył w 20. Międzynarodowym przetwarzania, pakowania i End-Line Printing ProPak Chiny 2014, która odbyła się w dniach od 16 do 18 lipca w Szanghaju w Chinach.

PROPAK targi jest unikalnie położony w środku lata Shanghai skontaktowania ważnych klientów, których projekty przemysłowe wymagają natychmiastowej i profesjonalnej porady. Trzy dni targów trwał inżynierowie MachinePoint może spotkać na swoim stoisku ponad 100 klientów z ponad 15 krajów azjatyckich w celu omówienia swoich potrzeb używanych maszyn i unikalne możliwości na pierwszej klasy maszynach stosowane aktualnie obecnych na światowym rynku maszyn pakujących.

"W tym niepewnym i nieco powolny rynku, który wydaje się nie chce, aby w pełni zostawić następstwie światowego kryzysu kredytowego w 2008 roku propozycja MP dla inżynierii i sprawdzona technologia jest najmądrzejszy podejście do podejmowania i odzyskać inwestycję przemysłową z najkrócej możliwe harmonogram w podejściu niskiego ryzyka. Nikt nie ma dostępu do naszego rynku maszyn używanych w tym sektorze przemysłowym. Nikt na świecie nie może zaoferować tę usługę oferujemy ", mówi César Rodríguez, jego CEO obecny na ProPak.

Pakowanie żywności gwałtownie rośnie w ostatnich latach. Od 2008 roku Chiny stały się największym producentem i konsumentem globalnie maszyn do pakowania. Chiny osiągnęły 25% roczną stopę wzrostu na produkcji maszyn pakujących, w latach 2007 i 2012. Popyt na maszyny pakującej ma wzrosnąć o 6 procent rocznie od 2011-2015. Osiągnięcie wartości rynkowej RMB 600billion 2015 roku, czyniąc z Chin 2. największym rynkiem na świecie za USA dla technologii pakowania żywności.

Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę PROPAK CHINA 2014.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie