MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  PROPAK CHINA 2014 at MachinePoint büyük başarısı  This is not an official translate. Original version here

  Propak Çin'de kullanılan plastik, paketleme ve İçecek makineleri satışı konusunda Avrupa lideri
  MachinePoint, Makine, kullanılan plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı Avrupa lideri kullanılır 20. Uluslararası İşleme, Shanghai, Çin'de 18 Temmuz 16'dan düzenlenen Ambalaj ve sonu-Line Baskı PROPAK Çin 2014 katıldı.

  PROPAK fuar benzersiz endüstriyel projeler acil ve profesyonel yardım gerektiren önemli müşterileri irtibata Şangay yaz ortasında yer almaktadır. üç gün fuar MachinePoint mühendisleri dünya çapında makine şu anda piyasada mevcut birinci sınıf kullanılan paketleme makineleri kendi kullanılan makine ihtiyaçlarını ve benzersiz fırsatlarını görüşmek üzere 15'den fazla Asya ülkelerinden kendi standında 100'den fazla müşteriye cevap verebilecek sürdü.

  "Bu belirsiz ve biraz halsiz pazarında 2008 dünya çapında kredi krizinin ardından geride tamamen bırakmak istiyorum görünmüyor, MP'nin mühendislik öneri ve kanıtlanmış teknoloji taahhüt ve kısacık bir endüstriyel yatırım kurtarmak için akıllı bir yaklaşımdır düşük risk yaklaşımı mümkün takvim. Kimse bu sanayi sektöründe kullanılan makine pazarına erişimi vardır. Dünyada hiç kimse biz "sunuyoruz bu hizmeti sunabilir, Cesar Rodriguez, Propak onun CEO'su mevcut söyledi.

  Gıda ambalaj son yıllarda hızla artmaktadır. 2008 yılından bu yana Çin küresel ambalaj makineleri büyük üretici ve tüketici olarak ortaya çıkmıştır. Çin paketleme makineleri için talep 2011-2015 yıllık olarak yüzde 6 oranında artacağı tahmin edilmektedir 2007 ve 2012 yılları arasında, ambalaj makineleri üretimi için% 25 yıllık bileşik yetiştirme oranını elde etti. Çin gıda ambalaj teknolojisi için ABD'de arkasında dünyanın en büyük 2. pazarı yaparak 2015 RMB 600billion piyasa değeri elde etti.

  MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

  Daha fazla bilgi için PROPAK ÇİN 2014 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


  Tanıtım Filmi