Drinktec 2022: Duża frekwencja i bardzo optymistyczne prognozy dla MachinePoint na największych na świecie targach napojów

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Pięć lat po ostatniej edycji Drinktec ponownie otwiera swoje drzwi w Monachium.
To pierwsze duże międzynarodowe targi napojów, które odbywają się bez COVID i to widać. W ciągu pierwszych kilku dni frekwencja była ogromna.

Wśród najbardziej widocznych trendów na Drinktec 2022 jest wszystko, co ma związek z gospodarką okrężną, zmniejszeniem masy opakowań, promowaniem oszczędności energii i energooszczędnych maszyn.

MachinePoint nie mógł przegapić tego wydarzenia, a zatem duży zespół podróżował do Niemiec. Na swoim stoisku nawiązywali nowe kontakty i przyjmowali dotychczasowych klientów, z którymi mają do czynienia od kilku lat.

Wśród osób biorących udział w targach są decydenci, kierownicy i technicy z całego świata. Należy jednak zauważyć, że ta edycja charakteryzuje się brakiem rosyjskich klientów z powodu inwazji na Ukrainę. Dla MachinePoint ta sytuacja spowodowała wzrost innych krajów sąsiednich, takich jak Kazachstan, Uzbekistan czy Turkmenistan.

Nasz dyrektor generalny César Rodriguez przekazał nam swoje pierwsze wrażenia z targów Drinktec 2022, "napływ ludzi jest brutalny" powiedział z entuzjazmem, jednocześnie zauważając, że rynek second-hand będzie bardzo ważny w najbliższych latach. "Stwierdzamy, że istnieje duże zapotrzebowanie na maszyny, które są bardzo rzadkie na rynku używanym, i tam jest, gdzie wielka wartość MachinePoint będzie sprawdzona, znajdując te maszyny dla naszych klientów".

Obecna sytuacja gospodarcza na świecie z rosnącą inflacją jest również odczuwalna na rynkach. Ta sytuacja jest szczególnie wpływa na nowe maszyny, a to powoduje wzrost zainteresowania używanych maszyn. Dzieje się tak nie tylko w małych i średnich przedsiębiorstwach, ale także w najpotężniejszych firmach produkujących napoje na całym świecie. To jest to, co zapewnia nas César, który widział, jak w ostatnich dniach bardzo duże wiodące firmy zwróciły się do MachinePoint zainteresowany zarówno sprzedaży i zakupu używanych maszyn.

Na przyszłość wszystko wskazuje na to, że jesteśmy w momencie przeniesienia. Europejskie i amerykańskie firmy cierpią z powodu problemów związanych z produkcją w Chinach. Jako partner, który nie zawsze jest wiarygodny dla firm, powoduje problemy na rynkach zachodnich i jest bardzo dotkliwy dla firm produkujących maszyny. Zostało to wskazane przez firmy konsultingowe, takie jak McKinsey, i wspierane przez MachinePoint "CEO, który również dodaje: "Kraje europejskie i firmy już zaczynają nagradzać usługi nad ceną, i to jest coś, co będzie rosnąć w najbliższych latach. Europejscy producenci nie mogą sobie pozwolić na zatrzymanie ich sprzedaży i produkcji, ponieważ istnieją części, które są wykonane w Chinach i nie mogą ich obsługiwać." Dodaje również, że będzie to korzystne dla wielu europejskich firm, w tym MachinePoint.

Niewątpliwie Drinktec 2022 jest już postrzegany jako sukces, teraz będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak to się przekłada na zamknięty biznes. W MachinePoint mamy jasne, że po ponad 20 latach obsługi naszych klientów, nasz profesjonalizm i uczciwość jest kluczem do naszego dalszego sukcesu i zapewniamy, że wykazujemy to na wszystkich targach, które odwiedzamy na całym świecie.

Zespół MachinePoint Beverages na stoisku Drinktec 2022
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie