Wielkie perspektywy i praca zespołowa dla MachinePoint na targach K 2022

- Targi

This is not an official translate. Original version here

K 2022 stand

Targi K powróciły po raz kolejny, goszcząc najważniejsze firmy z sektora tworzyw sztucznych i gumy na świecie. Z tej okazji ponad 3000 firm z 141 krajów wzięło udział w tym międzynarodowym wydarzeniu, którego nie można przegapić.
Również dla Machinepoint była to bardzo ważna data w naszym kalendarzu. 17 przedstawicieli naszego zespołu pojechało do Düsseldorfu uzbrojone w najlepszy katalog maszyn używanych na rynku. Oferując zintegrowane usługi dla wszystkich odwiedzających, szukali synergii między kupującymi i sprzedającymi używane maszyny.

Wrażenia naszych kolegów nie mógł być lepszy kilka dni na targach.
Dla Javier Escarda, Area Manager dla filmu na rynku Ameryki Łacińskiej, będąc po raz pierwszy w K, przeżywał to szczególnie entuzjastycznie i powiedział, że "doświadczenie było bardzo wzbogacające, zrobiliśmy wiele nowych kontaktów i widzieliśmy wielu klientów i dostawców".

Jeśli chodzi o rynek łaciński, Javier skomentował, że uczestniczyły w nim głównie duże firmy, a także ważni przedstawiciele maszyn. "Całkiem sporo klientów odwiedziło, pomimo odległości i niedawnej Colombia Plast skutkującej ogólnie mniejszą liczbą uczestników z Ameryki Łacińskiej". Uważa jednak, że bilans był bardzo pozytywny, a doświadczenie na targach tego typu zawsze warte uwagi.

Héctor Sánchez, dyrektor operacyjny, ma już duże doświadczenie na targach K. Jego zdaniem, widział targi bardzo podobne do poprzednich edycji, ostatni odbył się w 2019 roku i nie pomyślałbyś, że między nimi była pandemia. Powiedział nam, że "zespół MachinePoint jest lepiej zorganizowany niż kiedykolwiek, koordynacja między nami wszystkimi była lepsza niż kiedykolwiek, powiedziałbym, że jest to jeden z najlepszych targów, na których kiedykolwiek byłem".
Podkreślił również, że najważniejszym aspektem tych targów jest to, że "wszyscy byli tam, w ramach sektorów tworzyw sztucznych i opakowań, to jest dość wyraźnie najlepsze miejsce spotkań dla przemysłu. "Aby dać wyobrażenie o wielkości tego wydarzenia, Héctor dodał, że można by być na targach dwa razy dłużej, a i tak nie wystarczyłoby to, aby porozmawiać z każdym.

MachinePoint K2022

Dla Héctora, jeśli trzeba wybrać jedne targi na świecie, nie ma lepszych niż K, ponieważ wystawcy, producenci, producenci maszyn wszyscy tu przyjeżdżają. Zjeżdżają się tu przedstawiciele przemysłu ze wszystkich sektorów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy i jest to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wygenerowania nowej sprzedaży.
Jeśli chodzi o sytuację na rynku Isaac Rodriguez, dyrektor działu Extrusion, przedstawił nam swoją wizję. Zauważył, że przemysł rurowy jest nieco słabszy niż się spodziewano, jednak wytłaczanie z rozdmuchem dla butelek z wybielaczem lub żelem hydroalkoholowym nadal kwitnie. Jeśli chodzi o sektor opakowań, wykrył znaczny wzrost popytu w porównaniu z poprzednimi edycjami.
On również skomentował niepokój wśród producentów maszyn, ponieważ "jak nie mogą dostarczyć maszyny na czas z powodu braku mikrochipów; klienci nie pytają już o ceny, ale kiedy będą w stanie dostarczyć maszyny".
Percepcja CEO MachinePoint César Rodríguez jest zgodna z resztą zespołu, widział duży napływ ludzi, jego zdaniem nawet więcej niż przy innych okazjach, "wydaje się, że po Covid istnieje potrzeba przynależności do sektora i nikt nie chciał przegapić tej edycji K."
Stoisko MachinePoint było również niezwykle zajęte przez tydzień, "musieliśmy zwiększyć pojemność o 25%, aby obsłużyć wszystkich klientów. Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na używane maszyny".
César powiedział nam, "ludzie wybierają MachinePoint jako partnera serwisowego, gdy chcą kupić lub sprzedać swoje używane maszyny. Klienci z całego świata, przychodzą do naszego stoiska i powtarzają, że MachinePoint jest odniesieniem w sektorze i bardzo profesjonalny". Cesar odbiera te słowa z dumą, ponieważ triumf MachinePoint polega na tym, że dbamy o sukces naszych klientów.
César nie chciał przegapić okazji, aby pochwalić cały zespół, który udał się na targi "to napełnia mnie dumą, aby zobaczyć ducha, z którym cały zespół pracuje na targach. Dla firmy ważne jest, że jest taka sama harmonia między wszystkimi, i to jest coś, co mamy w MachinePoint, wspieramy się nawzajem i to jest również sukces dla nas. Po tylu latach w sektorze jesteśmy specjalistami od maszyn, ale najważniejsze jest to, że w MachinePoint sprawiamy, że trudne staje się łatwe i to jest coś, co czyni nas wyjątkowymi. "

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie