MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v Anuga Foodtec 2015


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering a Použité stroje v Anuga Foodtec

MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a nápojů strojního zařízení a MachinePoint inženýrství, nové dceřiné společnosti MachinePoint Group, v poslední době se podílel na Anuga Foodtec 2015 se konal ve dnech 24. března až 27. března v německém Kolíně nad Rýnem.

Koná každé tři roky Anuga Foodtec sdružuje více než 45 000 profesionálů a 1500 vystavovatelů z 49 zemí. Veletrh je rozdělen do oblastí, zpracování potravin, Potravinářské balení, bezpečnost potravin, přísad a Služby a řešení. To bylo poprvé, MachinePoint navštěvuje vaše Použité stroje a potřeb v odvětví potravin a mléka a mléčných výrobků na stánku A081 v hale 5.2.

Během čtyř dnů veletrhu trvalo, MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětví mléka. MachinePoint inženýři mohli setkat u jejich stánku zákazníky z více než 73 zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných na světovém trhu strojů.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a MachinePoint Engineering patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky Anuga Foodtec.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás