Udział MachinePoint Engineering w Anuga FoodTec 2015

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów i MachinePoint Engineering, nowej spółki zależnej MachinePoint Group, niedawno uczestniczył w Anuga FoodTec 2015 w dniach od 24 marca do 27 marca w Kolonii w Niemczech.

Odbywa się co trzy lata, Anuga FoodTec zrzesza ponad 45 000 specjalistów z branży i 1500 wystawców z 49 krajów. Na targach jest podzielony na obszarach przetwórstwa żywności, opakowań, bezpieczeństwo żywności, składników i Usługi i rozwiązania. To był pierwszy raz, MachinePoint używane maszyny uczęszcza twoje potrzeby w sektorze spożywczym i mleczarskim na stoisku A081 w hali 5.2.

Podczas czterech dni targów trwały, MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorze mleczarskim. inżynierowie MachinePoint może spotkać na swoich klientów stoiska z ponad 73 krajów w celu omówienia swoich potrzeb używanych maszyn i unikalne możliwości na pierwszej klasy maszynach stosowane aktualnie obecnych na światowym rynku maszyn pakujących.

Pamiętaj MachinePoint używanych maszyn i MachinePoint Inżynieria należą do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Anuga FoodTec.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie