MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Pomyślny udział MachinePoint Used Machinery w targach Compack w Kenii  This is not an official translate. Original version here

  Europejskie maszyny używane w Compack MachinePoint Kenya
  MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do 2 Compack KENII 2014 w dniach od 2 do 4 czerwca w Nairobi, w Kenii. Jest to jeden z najbardziej znaczących targach opakowań handlowych w Kenii.

  W tym roku pokaz złamał rekordy zwiedzających, z Kenii, a nawet ze wszystkich krajów Afryki Wschodniej. Jest uważany za jednego z najważniejszych targów w Afryce w tej branży. MachinePoint Grupa otrzymała duży napływ turystów w ciągu trzech dni, że targi trwały. MachinePoint posiada biuro sprzedaży w Kenii z przedstawicielem, którego wrażenie targów było "Zostaliśmy zasypani ogromną ilością poruszanych przez naszego stoiska podczas targów. Kolejki były rzeczą normalną, aby zobaczyć w naszym stoisku, jak wielu odwiedzających chcieliście wiedzieć o używanych maszyn. Wierzymy, że maszyna używana będzie odgrywać kluczową rolę w rozwoju przemysłu wytwórczego Kenii, ponieważ mogłoby to umożliwić producentom afrykańskim dostępu wysokiej jakości maszyn w rozsądnych cenach. César Rodríguez, dyrektor generalny MachinePoint Group, mówi: "Kenia jest strategicznym rynkiem dla MachinePoint jako powstającej gospodarki popyt na maszyny używane wzrosła. rynki afrykańskie poszukiwania maszyny jakość w dobrych cenach konkurować z przewagą różnicowania. High End marki maszyna może zapewnić ostateczne produkty wysokiej jakości, które mogłyby konkurować na rynkach międzynarodowych. Warto podejmowania wysiłku w inwestycje na rynku afrykańskim, aby być bliżej naszych klientów ".

  Podobnie, kraje o najwyższym wzroście w regionie Wschodniej w Afryce Kenia, Tanzania, Uganda i. Jeśli chodzi o import spoza regionu osiągną 14% zużycia regionalnej i stale rosnąć. Większość z nich pochodzi z Europy, Indii i Chin. MachinePoint Group jest obecna wspomniane kraje. Jest to wielka szansa dla rynku maszyn używanych jako całkowitego zużycia regionalnego opakowań giętkich zachowa jego wzrostu do 4,5%.

  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę COMPACK Kenia 2014.

  MachinePoint Zakład Mediów
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video