MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v COMPACK 2014  This is not an official translate. Original version here

  Použité evropské stroje na Compack MachinePoint v Keni
  MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na druhé COMPACK KENI 2014 se konal od 2. do 4. června v keňském Nairobi. To je jeden z nejvýznamnějších balení veletrzích v Keni.

  Letos se přehlídka má zlomené záznamy v návštěvníků z Keni a dokonce i ze všech východoevropských zemí Afriky. To je považováno za jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Africe v tomto odvětví. MachinePoint Group získala velký příliv návštěvníků během tří dnů, že reálná trvalo. MachinePoint má obchodní zastoupení v Keni se zástupcem, jehož dojem z veletrhu byla "Byli jsme ohromeni obrovské množství, které vznesou našem stánku v průběhu veletrhu. Fronty byly běžná věc vidět v našem stánku, jak mnozí návštěvníci chtěli vědět o použitých strojů. Věříme, že použité stroje budou hrát klíčovou roli v rozvoji keňské zpracovatelského průmyslu, neboť by mohla umožnit výrobci africké přístup k vysoce kvalitní stroje za příznivé ceny. César Rodríguez, generální ředitel MachinePoint Group, říká: "Keňa je strategickým trhem pro MachinePoint, jako rozvíjející se ekonomiky poptávka po použitých strojů se zvýšil. Africké trhy hledají kvalitní stroje za dobré ceny soutěžit s diferenciační výhodu. High End stroj značky lze zajistit vysokou kvalitu finálních výrobků, které by mohly konkurovat na mezinárodních trzích. Stojí za to vyvíjí úsilí na investice do africké trhu s cílem být blíže našim zákazníkům ".

  Stejně tak země s nejvyšším růstem v regionu východní Afriky jsou Keňa, Tanzanie a Uganda. Pokud jde o dovoz ze zemí mimo region dosáhnou 14% regionální spotřeby a oni neustále rostou. Většina z nich pochází z Evropy, Indie a Číny. MachinePoint Group je již přítomna výše uvedených zemí. To je velká příležitost pro použitých strojů trhu jako na celkové spotřebě regionálního flexibilních obalů udrží svůj růst až na 4,5%.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky COMPACK KENYA 2014.

  MachinePoint Oddělení Media
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Firemní video