MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v COMPACK 2014


This is not an official translate. Original version here

Použité evropské stroje na Compack MachinePoint v Keni
MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na druhé COMPACK KENI 2014 se konal od 2. do 4. června v keňském Nairobi. To je jeden z nejvýznamnějších balení veletrzích v Keni.

Letos se přehlídka má zlomené záznamy v návštěvníků z Keni a dokonce i ze všech východoevropských zemí Afriky. To je považováno za jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Africe v tomto odvětví. MachinePoint Group získala velký příliv návštěvníků během tří dnů, že reálná trvalo. MachinePoint má obchodní zastoupení v Keni se zástupcem, jehož dojem z veletrhu byla "Byli jsme ohromeni obrovské množství, které vznesou našem stánku v průběhu veletrhu. Fronty byly běžná věc vidět v našem stánku, jak mnozí návštěvníci chtěli vědět o použitých strojů. Věříme, že použité stroje budou hrát klíčovou roli v rozvoji keňské zpracovatelského průmyslu, neboť by mohla umožnit výrobci africké přístup k vysoce kvalitní stroje za příznivé ceny. César Rodríguez, generální ředitel MachinePoint Group, říká: "Keňa je strategickým trhem pro MachinePoint, jako rozvíjející se ekonomiky poptávka po použitých strojů se zvýšil. Africké trhy hledají kvalitní stroje za dobré ceny soutěžit s diferenciační výhodu. High End stroj značky lze zajistit vysokou kvalitu finálních výrobků, které by mohly konkurovat na mezinárodních trzích. Stojí za to vyvíjí úsilí na investice do africké trhu s cílem být blíže našim zákazníkům ".

Stejně tak země s nejvyšším růstem v regionu východní Afriky jsou Keňa, Tanzanie a Uganda. Pokud jde o dovoz ze zemí mimo region dosáhnou 14% regionální spotřeby a oni neustále rostou. Většina z nich pochází z Evropy, Indie a Číny. MachinePoint Group je již přítomna výše uvedených zemí. To je velká příležitost pro použitých strojů trhu jako na celkové spotřebě regionálního flexibilních obalů udrží svůj růst až na 4,5%.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky COMPACK KENYA 2014.

MachinePoint Oddělení Media
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás