W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Pomyślny udział MachinePoint Used Machinery w targach Compack w Kenii

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Europejskie maszyny używane w Compack MachinePoint Kenya
MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do 2 Compack KENII 2014 w dniach od 2 do 4 czerwca w Nairobi, w Kenii. Jest to jeden z najbardziej znaczących targach opakowań handlowych w Kenii.

W tym roku pokaz złamał rekordy zwiedzających, z Kenii, a nawet ze wszystkich krajów Afryki Wschodniej. Jest uważany za jednego z najważniejszych targów w Afryce w tej branży. MachinePoint Grupa otrzymała duży napływ turystów w ciągu trzech dni, że targi trwały. MachinePoint posiada biuro sprzedaży w Kenii z przedstawicielem, którego wrażenie targów było "Zostaliśmy zasypani ogromną ilością poruszanych przez naszego stoiska podczas targów. Kolejki były rzeczą normalną, aby zobaczyć w naszym stoisku, jak wielu odwiedzających chcieliście wiedzieć o używanych maszyn. Wierzymy, że maszyna używana będzie odgrywać kluczową rolę w rozwoju przemysłu wytwórczego Kenii, ponieważ mogłoby to umożliwić producentom afrykańskim dostępu wysokiej jakości maszyn w rozsądnych cenach. César Rodríguez, dyrektor generalny MachinePoint Group, mówi: "Kenia jest strategicznym rynkiem dla MachinePoint jako powstającej gospodarki popyt na maszyny używane wzrosła. rynki afrykańskie poszukiwania maszyny jakość w dobrych cenach konkurować z przewagą różnicowania. High End marki maszyna może zapewnić ostateczne produkty wysokiej jakości, które mogłyby konkurować na rynkach międzynarodowych. Warto podejmowania wysiłku w inwestycje na rynku afrykańskim, aby być bliżej naszych klientów ".

Podobnie, kraje o najwyższym wzroście w regionie Wschodniej w Afryce Kenia, Tanzania, Uganda i. Jeśli chodzi o import spoza regionu osiągną 14% zużycia regionalnej i stale rosnąć. Większość z nich pochodzi z Europy, Indii i Chin. MachinePoint Group jest obecna wspomniane kraje. Jest to wielka szansa dla rynku maszyn używanych jako całkowitego zużycia regionalnego opakowań giętkich zachowa jego wzrostu do 4,5%.

Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę COMPACK Kenia 2014.

MachinePoint Zakład Mediów
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie