MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


COMPACK 2014 at MachinePoint büyük başarısı


This is not an official translate. Original version here

Compack MachinePoint Kenya'da Avrupa'da kullanılan makineler
MachinePoint, Makine, kullanılan plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı Avrupa lideri kullanılır Nairobi, Kenya 4 Haziran'da 2 ila düzenlenen 2 COMPACK KENYA 2014 katıldı. Bu Kenya en önemli ambalaj Fuarcılık biridir.

Bu yıl gösterisi Kenya ve hatta tüm Doğu Afrika ülkelerinden gelen ziyaretçi kırık kayıtları vardır. Bu sanayi içinde Afrika'daki en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilir. MachinePoint Grubu fuar sürdüğünü üç gün boyunca ziyaretçilerin büyük bir akın. MachinePoint olan izlenim fuar oldu "Fuar süresince standımıza tarafından gündeme ilgi büyük miktarda tarafından boğulmuş olan bir temsilcisi ile Kenya'da bir satış ofisi bulunmaktadır. pek çok ziyaretçi kullanılan makine hakkında bilmek istediği gibi kuyruklar, standımızda görmek için normal bir şey vardı. Biz Afrika üreticilerin makul fiyatlarla kaliteli makine erişmesine izin verebilir olarak kullanılan makine, Kenya imalat sanayinin gelişiminde önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. César Rodríguez, MachinePoint Group CEO'su, Kenya kullanılmış makine için talep artmıştır gelişmekte olan bir ekonomi olarak, MachinePoint için stratejik bir pazar "diyor. Afrika pazarları bir farklılaşma avantajı ile rekabet iyi fiyatlarla kaliteli makine ararlar. Yüksek son makine markaları uluslararası pazarlarda rekabet edebilecek kaliteli nihai ürün sağlayabilirsiniz. Bu müşterilerimiz "daha yakın olmak amacıyla Afrika pazarında yatırım bir çaba faydalıdır.

Aynı şekilde, Afrika Doğu bölgesinde en yüksek büyüme gösteren ülkelerin Kenya, Tanzanya, Uganda ve vardır. bölge dışından ithalat ile ilgili bölgesel tüketiminin% 14 ulaşır ve büyümeye devam. Çoğu Avrupa, Hindistan ve Çin geliyor. MachinePoint Grubu zaten yukarıda belirtilen ülkeler mevcuttur. Bu% 4,5 olan büyüme kadar tutacak esnek ambalaj toplam bölgesel tüketim olarak kullanılan makine pazarı için büyük bir fırsat.

MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

Daha fazla bilgi için COMPACK KENYA 2014 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde