MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v INTERPLASTICA 2016


This is not an official translate. Original version here

Prodáváme použité stroje na euro u společnosti Interplastica MachinePoint Russia

MachinePoint Použité stroje a zařízení, evropský lídr v prodeji použitých plastů, balení a Nápoje strojů, zúčastnil se INTERPLASTICA 2016 konal ve dnech 26. až 29. ledna v Moskvě, v Rusku.

INTERPLASTICA je jedním z nejdůležitějších veletrhu v Rusku a SNS za plastové a gumárenský průmysl s téměř 700 vystavovatelů z 28 zemí. Třetí rok v řadě, MachinePoint navštěvoval používá potřeb stroje v plastovém sektoru na stánku B04, hala 3.

Rusko a jeho sousedé mají stále značnou poptávku po investicích a nepřerušenou zájem na moderních strojích, výrobě a technologických procesů, stejně jako high-tech materiálů. Vzhledem k ztížených ekonomických podmínkách, domácí spotřební zboží a obalový průmysl je pod tlakem, aby zlepšila svou konkurenční výhodu a nahradit pokles dovozu.

V průběhu veletrhu MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování, recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři zdůraznit, že prodej vysoká kvalita použitých strojů pokračuje ve svém růstu a zdá se, že enormní, a reálnou zkušenost byla velmi pozitivní.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky INTERPLASTICA 2016.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás