W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

MachinePoint na targach Interplastica 2016 w Rosji w Moskwie

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Sprzedam używane maszyny do euro w Interplastica MachinePoint Russia

MachinePoint Maszyny używane, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, wzięli udział Interplastica 2016 odbędzie się od 26 do 29 stycznia w Moskwie.

Interplastica jest jednym z najbardziej istotnych targach w Rosji i regionie WNP dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy z prawie 700 wystawców z 28 krajów. Trzeci rok z rzędu, MachinePoint uczęszczał wykorzystywane potrzeb rolniczych w sektorze plastycznej na stoisku B04, hala 3.

Rosja i jej sąsiedzi nadal mają znaczny popyt na inwestycje i nieprzerwany zainteresowanie maszynowym, produkcji i zaawansowanej technologii procesu, a także materiałów high-tech. Ponieważ z trudniejszych warunkach ekonomicznych, krajowego przemysłu dóbr konsumpcyjnych i opakowań jest pod presją, aby poprawić swoją konkurencyjność i zastąpienia spadek importu.

Podczas targów MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorach wytłaczania z rozdmuchiwaniem, wtrysk, recykling, drukowania i tworzyw sztucznych. inżynierowie MachinePoint podkreślić, że sprzedaż wysokiej jakości używanych maszyn kontynuuje swój wzrost i wydaje się być ogromna, a targi doświadczenie było bardzo pozytywne.

Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Interplastica 2016.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie