MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v K2016


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering na největší plastikářské výstavě K 2016
MachinePoint Engineering se zúčastnil "K-Show 2016" v Düsseldorfu (Německo) poslední 19-26th října 2016. K je na světě Ne veletrh plastů a gumy!

S více než 230.000 odborných návštěvníků ze 160 různých zemí K 2016 byla show s nejvyšším podílem zahraničních návštěvníků. Jako předními odborníky v plastových a nápoje strojů, naši inženýři se podílela na tomto obchodu Show zavést inženýrské služby MachinePoint na vystavujících firem a odborných návštěvníků.

"MachinePoint Engineering poskytuje poradenské a inženýrské služby, jako je automatizace, konstrukce rostlin, obecné inženýrské služby, vývoj nových výrobků pro mléčné výrobky, nápoje a zemědělsko průmyslu potravin. Zjistili jsme, tato show velmi pozitivní díky mnoha velmi produktivní osobních setkání s různými kontakty, "říká Pablo Rodriguez, MachinePoint technický ředitel.

MachinePoint technická řešení jsou zcela přizpůsobili a jedinečné pro každou společnost. Věříme, že výrobní proces je jednou z hlavních konkurenčních výhod inovace. To bylo hlavním tématem v tomto K-show 2016.

Budeme určitě na K-Messe Příští ročník veletrhu v roce 2019!

Více informací v firemní webové stránky K: http://www.k-online.de

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás