W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wielki sukces MachinePoint na K2016

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering w K 2016 największe targi plastyczne
MachinePoint Inżynieria udział w "K-Show 2016" w Düsseldorfie (Niemcy) ostatniego 19-26th października 2016 K jest na świecie nr I Targi dla tworzyw sztucznych i gumy!

Z ponad 230.000 gości z 160 krajów K 2016 był pokaz z najwyższym odsetkiem międzynarodowych gości. Jako czołowych ekspertów w plastikowych oraz napoje maszyn, nasi inżynierowie uczestniczyli w tym Targów przedstawić MachinePoint usługi inżynierskie do wystawiających firm i profesjonalnych zwiedzających.

"MachinePoint Inżynieria zapewnia Doradztwo i inżynieria usług, takich jak automatyka, projektowania instalacji, ogólnych usług inżynierskich, rozwój nowych produktów dla mleczarni, napojów i rolno przemysłu spożywczego. Znaleźliśmy tego show bardzo pozytywne dzięki wielu bardzo wydajnych osobistych spotkań z różnych kontaktów ", mówi Pablo Rodriguez, MachinePoint Dyrektor Inżynierii.

Rozwiązania konstrukcyjne MachinePoint są całkowicie niestandardowe i unikalne dla każdej firmy. Wierzymy, że proces produkcyjny jest jednym z głównych przewag konkurencyjnych innowacji. To było głównym tematem w tym K-show 2016.

Będziemy na pewno na K-Messe kolejna edycja Targów w 2019 roku!

Więcej informacji na stronie firmowej K: http://www.k-online.de

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie