K2016 at MachinePoint büyük başarısı


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering, K 2016'daki en büyük plastik fuar gösterisinde
MachinePoint Engineering, 19-26 Ekim 2016 tarihleri ​​arasında Düsseldorf'ta (Almanya) "K-Show 2016" ya katıldı. K, Dünyanın En I Plastik ve Kauçuk Ticaret Fuarı!

160 farklı ülkeden 230.000'den fazla ticaret ziyaretçisi ile K 2016, uluslararası ziyaretçilerin en yüksek yüzdesine sahip olan gösteri oldu. Plastik ve İçecek makinelerinin önde gelen uzmanları olarak mühendislerimiz, sergileyen firmalara ve profesyonel ziyaretçilere MachinePoint mühendislik hizmetleri sunmak için bu Ticaret Fuarına katıldılar.
"MachinePoint Engineering, süt, içecek ve tarım gıda endüstrileri için otomasyon, tesis tasarımı, genel mühendislik hizmetleri, yeni ürün geliştirme gibi danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. MachinePoint Mühendislik Direktörü Pablo Rodriguez, "Bu gösteriyi farklı temaslarla çok üretken kişisel toplantılar sayesinde son derece olumlu bulduk" diyor.

MachinePoint Mühendislik çözümleri tamamen özelleştirilmiştir ve her şirkete özeldir. Üretim sürecinin inovasyonun en önemli rekabet avantajlarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu, bu K-şov 2016 sırasında ana konudur.

2019'da K-Messe gelecek fuarında emin olacağız!

K kurumsal internet sitesinde daha fazla bilgi için: http://www.k-online.de

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde