MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint na NPE2015 | Handel maszynami używanymi w USA  This is not an official translate. Original version here

  Przemysłowe maszyny używane w Stanach Zjednoczonych na targach NPE


  MachinePoint Maszyny używane, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, niedawno uczestniczył w NPE Plastic Show 2015 w dniach od 23 marca do 27 marca w Orlando, Floryda, USA.

  Odbywa się co trzy lata, NPE zrzesza ponad 60 000 specjalistów z branży i 2000 wystawców z 120 krajów. Po raz kolejny, MachinePoint uczestniczy swój używany sprzęt musi w plastikowej i napojów branży opakowaniowej na stoisku S35149.

  Po wiodący europejski używane sektorze maszynowym, rynek amerykański jest wielkim wyzwaniem, które MachinePoint dąży stale do osiągnięcia dzięki swojej strategii ekspansji penetracji rynku amerykańskim. To targi dodatkowo uczęszczać na rynek północnoamerykański przynosi okazję do wzmocnienia więzi z resztą Ameryki. Pomimo jego przywództwa w handlu maszyn używanych w Internecie, ważne jest osobisty kontakt z klientami iw tym celu Targi są niezbędne. MachinePoint twierdzi, aby być bliżej swoich klientów, aby wziąć udział w bardziej efektywny sposób ich potrzeby w zakresie używanego sprzętu.

  W ciągu pięciu dni targi trwały, MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorach wytłaczania z rozdmuchiwaniem, wtryskowych i recyklingu, drukowania i tworzyw sztucznych. inżynierowie MachinePoint może spotkać na swoim stoisku wielu klientów z ponad 30 krajów, w celu omówienia swoich potrzeb używanych maszyn i unikalne możliwości na pierwszej klasy maszynach stosowane aktualnie obecnych na światowym rynku maszyn pakujących.

  MachinePoint posiada biura w amerykańskim kontynencie: Meksyk, Argentyna, Stany Zjednoczone, Peru i Kolumbii.

  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę NPE 2015.

  Corporate video