MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v NPE 2015!


This is not an official translate. Original version here

Použité průmyslové stroje ve Spojených státech na burze NPE
MachinePoint Použité stroje a zařízení, evropský lídr v prodeji použitých plastů, balení a Nápoje strojů, v poslední době se podílel na NPE Plastic Show 2015 se konal ve dnech 23. března až 27. března v Orlandu na Floridě, USA.

Koná každé tři roky NPE sdružuje více než 60 000 profesionálů a 2000 vystavovatelů ze 120 zemí. Opět MachinePoint navštěvuje vaše použité stroje potřebuje v plastovém a nápojových obalů sektoru na stánku S35149.

Poté, co vedení Evropské použitých strojů sektor, americký trh je velkou výzvou, která se snaží MachinePoint neustále dosáhnout díky své strategie expanze proniknout na americký trh. Tento veletrh navíc k účasti na severoamerickém trhu přináší příležitost k posílení spojení se zbytkem Ameriky. Přes jeho vedení v použitých strojů obchodování on-line, je důležité osobní kontakt se svými klienty a pro tento účel tradeshows jsou nezbytné. MachinePoint tvrdí, že je blíže ke svým klientům za účelem účasti v efektivnějším způsobem jejich potřeby použitých strojů.

Během pěti dnů veletrhu trvalo, MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování a recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři mohli potkat na svém stánku četné zákazníky z více než 30 zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných na světovém trhu strojů.

MachinePoint má pobočky v americkém kontinentu: Mexiko, Argentina, USA, Peru a Kolumbií.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky NPE 2015.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás