MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v NPE 2015!  This is not an official translate. Original version here

  Použité průmyslové stroje ve Spojených státech na burze NPE


   MachinePoint Použité stroje a zařízení, evropský lídr v prodeji použitých plastů, balení a Nápoje strojů, v poslední době se podílel na NPE Plastic Show 2015 se konal ve dnech 23. března až 27. března v Orlandu na Floridě, USA.

  Koná každé tři roky NPE sdružuje více než 60 000 profesionálů a 2000 vystavovatelů ze 120 zemí. Opět MachinePoint navštěvuje vaše použité stroje potřebuje v plastovém a nápojových obalů sektoru na stánku S35149.

  Poté, co vedení Evropské použitých strojů sektor, americký trh je velkou výzvou, která se snaží MachinePoint neustále dosáhnout díky své strategie expanze proniknout na americký trh. Tento veletrh navíc k účasti na severoamerickém trhu přináší příležitost k posílení spojení se zbytkem Ameriky. Přes jeho vedení v použitých strojů obchodování on-line, je důležité osobní kontakt se svými klienty a pro tento účel tradeshows jsou nezbytné. MachinePoint tvrdí, že je blíže ke svým klientům za účelem účasti v efektivnějším způsobem jejich potřeby použitých strojů.

  Během pěti dnů veletrhu trvalo, MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování a recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři mohli potkat na svém stánku četné zákazníky z více než 30 zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných na světovém trhu strojů.

  MachinePoint má pobočky v americkém kontinentu: Mexiko, Argentina, USA, Peru a Kolumbií.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky NPE 2015.

  Firemní video