MachinePoint na NPE2015 | Handel maszynami używanymi w USA

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Przemysłowe maszyny używane w Stanach Zjednoczonych na targach NPE
Odbywa się co trzy lata, NPE zrzesza ponad 60 000 specjalistów z branży i 2000 wystawców z 120 krajów.

MachinePoint Maszyny używane, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, niedawno uczestniczył w NPE Plastic Show 2015 w dniach od 23 marca do 27 marca w Orlando, Floryda, USA.

Po raz kolejny, MachinePoint uczestniczy swój używany sprzęt musi w plastikowej i napojów branży opakowaniowej na stoisku S35149.

Po wiodący europejski używane sektorze maszynowym, rynek amerykański jest wielkim wyzwaniem, które MachinePoint dąży stale do osiągnięcia dzięki swojej strategii ekspansji penetracji rynku amerykańskim. To targi dodatkowo uczęszczać na rynek północnoamerykański przynosi okazję do wzmocnienia więzi z resztą Ameryki. Pomimo jego przywództwa w handlu maszyn używanych w Internecie, ważne jest osobisty kontakt z klientami iw tym celu Targi są niezbędne. MachinePoint twierdzi, aby być bliżej swoich klientów, aby wziąć udział w bardziej efektywny sposób ich potrzeby w zakresie używanego sprzętu.

W ciągu pięciu dni targi trwały, MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorach wytłaczania z rozdmuchiwaniem, wtryskowych i recyklingu, drukowania i tworzyw sztucznych. inżynierowie MachinePoint może spotkać na swoim stoisku wielu klientów z ponad 30 krajów, w celu omówienia swoich potrzeb używanych maszyn i unikalne możliwości na pierwszej klasy maszynach stosowane aktualnie obecnych na światowym rynku maszyn pakujących.

MachinePoint posiada biura w amerykańskim kontynencie: Meksyk, Argentyna, Stany Zjednoczone, Peru i Kolumbii.

Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę NPE 2015.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie