MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


NPE 2015 MachinePoint büyük başarısı!


This is not an official translate. Original version here

Fuarda NPE'de birleşik devletlerde sanayi kullanılmış makineler
MachinePoint Makina, ikinci el plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı konusunda Avrupa'nın lider, son zamanlarda Orlando, Florida, ABD 27 Mart 23 Mart tarihleri ​​arasında NPE Plastik göster 2015 yılında katıldı kullanılır.

Her üç yılda bir düzenlenen NPE fazla 60 000 endüstri profesyonelleri ve 120 ülkeden 2000 katılımcı bir araya getiriyor. Bir kez daha, MachinePoint sizin kullanılmış makine standı S35149 plastik ve içecek ambalaj sektöründe ihtiyacı katılır.

Avrupa kullanılmış makine sektöre öncülük sonra, Amerikan pazarı MachinePoint ABD pazarına girmek genişleme stratejisi sayesinde elde etmek için sürekli olarak çalışmaktadır büyük bir sorundur. Kuzey Amerika pazarına katılmak ek olarak bu fuar Amerika'nın geri kalanına bağlantıları güçlendirmek için bir fırsat getiriyor. Online kullanılmış makine ticareti kendi liderlik rağmen müşterileri ile ve fuarlarda gerekli olan bu amaç için kişisel iletişim önemlidir. MachinePoint daha verimli bir şekilde kullanılan makineler için onların ihtiyaçlarını katılmak için müşterilerine daha yakın olduğunu iddia ediyor.

adil süren beş gün boyunca, MachinePoint ekstrüzyon, enjeksiyon ve geri dönüşüm, baskı ve plastik şişirme sektörlerinde son kullanılmış makine fırsatları sunmuştur. MachinePoint mühendisleri dünya makine şu anda piyasada mevcut birinci sınıf kullanılan paketleme makineleri kendi kullanılan makine ihtiyaçlarını ve benzersiz fırsatlarını görüşmek üzere 30'dan fazla ülkeden kendi standında çok sayıda müşteri karşılamak olabilir.

Meksika, Arjantin, Amerika Birleşik Devletleri, Peru ve Kolombiya: MachinePoint Amerika kıtasında ofisleri bulunmaktadır.

MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

Daha fazla bilgi için, NPE 2015 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde