MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  NPE 2015 MachinePoint büyük başarısı!  This is not an official translate. Original version here

  Fuarda NPE'de birleşik devletlerde sanayi kullanılmış makineler


   MachinePoint Makina, ikinci el plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı konusunda Avrupa'nın lider, son zamanlarda Orlando, Florida, ABD 27 Mart 23 Mart tarihleri ​​arasında NPE Plastik göster 2015 yılında katıldı kullanılır.

  Her üç yılda bir düzenlenen NPE fazla 60 000 endüstri profesyonelleri ve 120 ülkeden 2000 katılımcı bir araya getiriyor. Bir kez daha, MachinePoint sizin kullanılmış makine standı S35149 plastik ve içecek ambalaj sektöründe ihtiyacı katılır.

  Avrupa kullanılmış makine sektöre öncülük sonra, Amerikan pazarı MachinePoint ABD pazarına girmek genişleme stratejisi sayesinde elde etmek için sürekli olarak çalışmaktadır büyük bir sorundur. Kuzey Amerika pazarına katılmak ek olarak bu fuar Amerika'nın geri kalanına bağlantıları güçlendirmek için bir fırsat getiriyor. Online kullanılmış makine ticareti kendi liderlik rağmen müşterileri ile ve fuarlarda gerekli olan bu amaç için kişisel iletişim önemlidir. MachinePoint daha verimli bir şekilde kullanılan makineler için onların ihtiyaçlarını katılmak için müşterilerine daha yakın olduğunu iddia ediyor.

  adil süren beş gün boyunca, MachinePoint ekstrüzyon, enjeksiyon ve geri dönüşüm, baskı ve plastik şişirme sektörlerinde son kullanılmış makine fırsatları sunmuştur. MachinePoint mühendisleri dünya makine şu anda piyasada mevcut birinci sınıf kullanılan paketleme makineleri kendi kullanılan makine ihtiyaçlarını ve benzersiz fırsatlarını görüşmek üzere 30'dan fazla ülkeden kendi standında çok sayıda müşteri karşılamak olabilir.

  Meksika, Arjantin, Amerika Birleşik Devletleri, Peru ve Kolombiya: MachinePoint Amerika kıtasında ofisleri bulunmaktadır.

  MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

  Daha fazla bilgi için, NPE 2015 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Tanıtım Filmi