MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v PLASTINDIA 2015


This is not an official translate. Original version here

Levné evropské plasty a nápoje použité stroje v Indii asijské trhy
MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na PLASTINDIA 2015 se konal ve dnech 5. až 10. února v Gandhinagar, Gujarat, Indie.

Koná každé tři roky, výstavy Plastindia získali postavu obrovské globální platformě a příležitost pro indické plasty, které spojují více než 150 000 obchodních návštěvníků a 2000 Top Class vystavovatelů z více než 40 zemí. Poprvé v roce 2015, MachinePoint navštěvuje vaše používané stroje potřeb v oblasti plastické na stánku B20 v hale 11.

Indie-nejlukrativnější obchodní destinace Zeměkoule je rozrůstá každým dnem. Indie je zpracování plastů průmysl bude nasazovat více než 180.000 strojů do roku 2020 - ze současných 110.000 - obstarávat vzkvétajících požadavky.

"Viděli jsme dobrý potenciál pro indický trh, i když to vidím jako velmi náročném trhu, ve kterém k podnikání. Indie je stále však rychle roste, a to musí být silným trhem pro nás budoucnost ", říká Martin Smith, jeho ředitel divize nápoje přítomných na PLASTINDIA 2015.

Během šesti dnů veletrhu trvalo, MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování a recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři mohli potkat na svém stánku více než 800 zákazníků z více než 22 zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných na světovém trhu strojů.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky PLASTINDIA 2015

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás