MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v PLASTINDIA 2015  This is not an official translate. Original version here

  Levné evropské plasty a nápoje použité stroje v Indii asijské trhy


   MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a Nápoje strojů, kterého se zúčastnilo na PLASTINDIA 2015 se konal ve dnech 5. až 10. února v Gandhinagar, Gujarat, Indie.

  Koná každé tři roky, výstavy Plastindia získali postavu obrovské globální platformě a příležitost pro indické plasty, které spojují více než 150 000 obchodních návštěvníků a 2000 Top Class vystavovatelů z více než 40 zemí. Poprvé v roce 2015, MachinePoint navštěvuje vaše používané stroje potřeb v oblasti plastické na stánku B20 v hale 11.

  Indie-nejlukrativnější obchodní destinace Zeměkoule je rozrůstá každým dnem. Indie je zpracování plastů průmysl bude nasazovat více než 180.000 strojů do roku 2020 - ze současných 110.000 - obstarávat vzkvétajících požadavky.

  "Viděli jsme dobrý potenciál pro indický trh, i když to vidím jako velmi náročném trhu, ve kterém k podnikání. Indie je stále však rychle roste, a to musí být silným trhem pro nás budoucnost ", říká Martin Smith, jeho ředitel divize nápoje přítomných na PLASTINDIA 2015.

  Během šesti dnů veletrhu trvalo, MachinePoint představila nejnovější použitých strojů příležitostí v odvětvích, vytlačování, vstřikování a recyklace, tisk a plastových vyfukování. MachinePoint inženýři mohli potkat na svém stánku více než 800 zákazníků z více než 22 zemí diskutovat o jejich použité stroje potřebám a jedinečné příležitosti na prvotřídních používá balicích strojů v současné době přítomných na světovém trhu strojů.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky PLASTINDIA 2015

  Firemní video