MachinePoint na Plastindia 2015 maszyny używane

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn napojów, uczęszczał do PLASTINDIA 2015 w dniach od 5 do 10 lutego w Gandhinagar, Gujarat, Indie.

Odbywa się co trzy lata, wystawy Plastindia uzyskały rangę ogromnej platformie globalnej oraz możliwość indyjskich tworzyw skupiających ponad 150 000 gości biznesowych i najwyższej klasy 2000 wystawców z całej 40 krajów. Po raz pierwszy w 2015 roku, MachinePoint uczestniczy zużyty sprzęt potrzebuje w sektorze plastycznej na stoisku B20, hala 11.

Indie- najbardziej lukratywnym miejscu globu biznesowych jest coraz większy z dnia na dzień. przetwórstwo tworzyw sztucznych w Indiach będzie wdrożyć więcej niż 180.000 urządzeń do roku 2020 - z obecnego 110,000 - aby zaspokoić zapotrzebowanie boom.

"Widzieliśmy dobry potencjał rynek indyjski chociaż zobaczyć go jako bardzo trudnym rynku, w którym do prowadzenia działalności gospodarczej. Indie są wciąż jednak szybko rośnie i to musi być silny rynek dla nas przyszłość ", powiedział Martin Smith, jego dyrektor napoje Division obecny w PLASTINDIA 2015.

W ciągu sześciu dni targów trwały, MachinePoint przedstawiła ostatnio używanych możliwości maszyny w sektorach wytłaczania z rozdmuchiwaniem, wtryskowych i recyklingu, drukowania i tworzyw sztucznych. inżynierowie MachinePoint może spotkać na swoim stoisku ponad 800 klientów z ponad 22 krajów, w celu omówienia swoich potrzeb używanych maszyn i unikalne możliwości na pierwszej klasy maszynach stosowane aktualnie obecnych na światowym rynku maszyn pakujących.

Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę PLASTINDIA 2015.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie