MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  PLASTINDIA 2015 MachinePoint büyük başarısı  This is not an official translate. Original version here

  Ucuz Avrupa plastik ve içecekleri Hindistan'daki makinaları Asya pazarlarında kullandı


   MachinePoint, Makine, kullanılan plastik, ambalaj ve İçecek makineleri satışı Avrupa lideri kullanılır Gandhinagar, Gujarat, Hindistan 10 Şubat 5 ila düzenlenen PLASTINDIA 2015 katıldı.

  Her üç yılda bir düzenlenen Plastindia sergiler birlikte 150'den fazla 000 iş ziyaretçi ve 40 ülkeden genelinde 2000 üst sınıf katılımcı getiren Hintli plastikler için büyük bir küresel platform boy ve fırsat elde etmiş. 2015 yılında ilk kez, MachinePoint Kullanılmış makine standı B20, Hall 11 plastik sektöründe ihtiyacı katılır.

  Yerküre'nin en kazançlı iş hedefi Hindistan-gün büyük büyüyor. Hindistan'ın plastik işleme sanayi, 2020 yılına kadar en fazla 180.000 makineleri dağıtmak olacak - Geçerli 110.000 den - gelişen talepleri karşılamak için.

  "Biz Hint pazarı olmasına rağmen iş yapmak için çok zor bir pazar olarak görmek için iyi bir potansiyeli gördü. Hindistan hızla büyüyen rağmen hala ve bu bizim için gelecek "güçlü bir pazar olmalı, Martin Smith, PLASTINDIA 2015 İçecek Bölümü mevcut olan Direktörü dedi.

  adil süren altı gün boyunca, MachinePoint ekstrüzyon, enjeksiyon ve geri dönüşüm, baskı ve plastik şişirme sektörlerinde son kullanılmış makine fırsatları sunmuştur. MachinePoint mühendisleri kullanılan makine ihtiyaçlarını ve dünya makine şu anda piyasada mevcut birinci sınıf kullanılan paketleme makineleri benzersiz fırsatlarını görüşmek üzere 22'den fazla ülkeden kendi standında 800'den fazla müşteriye cevap verebilecek.

  MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

  Daha fazla bilgi için, PLASTINDIA 2015 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Tanıtım Filmi