MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Udział MachinePoint w targach PlastPol 2014 w Polsce  This is not an official translate. Original version here

  kupno i sprzedaż używanych maszyn w Polsce targi

  MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanych maszyn z tworzyw sztucznych, z udziałem do 19 Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbyło się w dniach 27 do 30 maja w Kielcach.

  Jest to jeden z najważniejszych targów w Polsce w przemyśle tworzyw sztucznych i pakowania. W tym roku pokaz złamał rekordy użytkowników. Jest uważany za jeden z najważniejszych targów w Europie w sektorze. W tym roku ponad 600 firm z 30 krajów na całym świecie i ponad 17.000 zwiedzających uczestniczyło. Cztery dni targów trwał MachinePoint otrzymał na swoim stoisku duży napływ turystów. MP ma biuro sprzedaży w Polsce z dwóch osób obecnie uczestniczy każdy z sektorów. Ich wrażenia były "złamaliśmy rekordy frekwencji jeśli chodzi o gości i klientów, jest to świetna okazja, aby wzmocnić lojalność naszych klientów i znaleźć nowych." César Rodríguez, MP Grupa CEO uważa "Polska jest rynkiem strategicznym dla MP, aby znaleźć dobre urządzenia stosowane do sprzedaży i je sprzedać. Jesteśmy obecni na tym rynku od ponad 10 lat i warto podejmowania wysiłku w inwestycji do być bliżej naszych klientów i na polskim rynku ".

  Ponadto, biorąc pod uwagę dane Stowarzyszenia Plastics Europe tworzyw sztucznych, popyt wzrósł z roku poprzedniego o więcej niż 3%, za łączną kwotę 2,9 mln ton. Kwota ta stanowi 6,3% zużycia w Europie, stąd znaczenie MachinePoint Używane pomoc Maszyny do takich zdarzeń. Należy pamiętać, że Polska plasuje się na szóstym miejscu w rankingu produkcji tworzyw sztucznych w Europie dopiero po krajach jak Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania; kraje, w których MachinePoint Consultants SL jest już obecny.

  Pamiętaj MachinePoint Używane Machinery Group należy do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę PLASTPOL 2014.

  MachinePoint Zakład Mediów
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video