MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v PLASTPOL 2014  This is not an official translate. Original version here

  koupit a prodat použité stroje v obchodním styku v Polsku

  MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitých umělých hmot, kterého se zúčastnilo na 19. Mezinárodním veletrhu plastů a gumy Zpracování PLASTPOL, která se konala od 27. do 30. května v Kielce v Polsku.

  To je jeden z nejdůležitějších veletrhů v Polsku v plastovém a obalovém průmyslu. Letos se přehlídka má zlomené záznamy návštěvníků. Je považován za jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Evropě v tomto odvětví. V letošním roce více než 600 firem z 30 zemí po celém světě a více než 17.000 návštěvníků se zúčastnilo. Čtyři dny veletrhu trvala MachinePoint přijatá v místě jejího stánku velký příliv návštěvníků. MP má obchodní zastoupení v Polsku dva lidé v současné době navštěvuje každý ze sektorů. Jejich dojmy byly "Rozešli jsme evidence docházky z hlediska návštěvníků a zákazníků, je to výborná příležitost k posílení loajality s našimi zákazníky a najít nové." César Rodríguez, MP Group CEO, věří "Polsko je strategickým trhem pro MP najít dobré použité stroje k prodeji a prodat. Byli jsme přítomni na tomto trhu již více než 10 let a je vhodné vyvíjí úsilí na investice do být blíže našim zákazníkům a polském trhu ".

  Také s přihlédnutím data z Asociace Plastics Europe plastů, poptávka se zvýšila ze rokem o více než 3%, tedy celkem 2,9 milionu tun. Tato částka představuje 6,3% spotřeby v Evropě, a proto je důležité MachinePoint použité stroje a zařízení pomoc na takové události. Všimněte si, že Polsko je šestá v pořadí výroby plastů v Evropě až po zemích, jako je Německo, Itálii, Francii, Španělsku a Spojeném království; země, kde MachinePoint Consultants SL je již přítomna.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky PLASTPOL 2014.

  MachinePoint Oddělení Media
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Firemní video