MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.

Velký úspěch MachinePoint v PLASTPOL 2014

- Zprávy

This is not an official translate. Original version here

koupit a prodat použité stroje v obchodním styku v Polsku

MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitých umělých hmot, kterého se zúčastnilo na 19. Mezinárodním veletrhu plastů a gumy Zpracování PLASTPOL, která se konala od 27. do 30. května v Kielce v Polsku.

To je jeden z nejdůležitějších veletrhů v Polsku v plastovém a obalovém průmyslu. Letos se přehlídka má zlomené záznamy návštěvníků. Je považován za jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Evropě v tomto odvětví. V letošním roce více než 600 firem z 30 zemí po celém světě a více než 17.000 návštěvníků se zúčastnilo. Čtyři dny veletrhu trvala MachinePoint přijatá v místě jejího stánku velký příliv návštěvníků. MP má obchodní zastoupení v Polsku dva lidé v současné době navštěvuje každý ze sektorů. Jejich dojmy byly "Rozešli jsme evidence docházky z hlediska návštěvníků a zákazníků, je to výborná příležitost k posílení loajality s našimi zákazníky a najít nové." César Rodríguez, MP Group CEO, věří "Polsko je strategickým trhem pro MP najít dobré použité stroje k prodeji a prodat. Byli jsme přítomni na tomto trhu již více než 10 let a je vhodné vyvíjí úsilí na investice do být blíže našim zákazníkům a polském trhu ".

Také s přihlédnutím data z Asociace Plastics Europe plastů, poptávka se zvýšila ze rokem o více než 3%, tedy celkem 2,9 milionu tun. Tato částka představuje 6,3% spotřeby v Evropě, a proto je důležité MachinePoint použité stroje a zařízení pomoc na takové události. Všimněte si, že Polsko je šestá v pořadí výroby plastů v Evropě až po zemích, jako je Německo, Itálii, Francii, Španělsku a Spojeném království; země, kde MachinePoint Consultants SL je již přítomna.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a zařízení Group patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky PLASTPOL 2014.

MachinePoint Oddělení Media
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás