MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


PLASTPOL 2014'te MachinePoint büyük başarısı


This is not an official translate. Original version here

Polonya ikinci el makine alım satımı

MachinePoint, Makine, kullanılan plastik makine satışı Avrupa lideri kullanılır Kielce, Polonya 30 Mayıs 27 tarihleri ​​arasında düzenlenecek 19. Plastik Uluslararası Fuar ve Kauçuk İşleme PLASTPOL, katıldı.

Bu plastik ve ambalaj sektöründe Polonya'da en önemli fuarlarından biridir. Bu yıl gösterisi ziyaretçiler rekorlar kırmıştır. Bu sektörde Avrupa'nın en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilir. Bu yıl dünya çapında 30 ülkede ve üzeri 17.000 ziyaretçi 600'den fazla şirket katıldı. dört gün fuar MachinePoint standında ziyaretçilerin büyük bir akın sürdü. MP iki kişi şu anda sektörlerin her katıldığı Polonya'da bir satış ofisi bulunmaktadır. Onların izlenimler vardı "Biz ziyaretçileri ve müşterileri açısından rekorları kırdı, bu müşterilerimiz ile sadakatini güçlendirmek ve yenilerini bulmak için büyük bir fırsattır." César Rodríguez, MP Grubu CEO'su, Polonya MP için stratejik bir pazar satışı için iyi kullanılmış makine bulmak ve bunları satmak için. Biz 10 yıldır bu piyasada mevcut olmuştur olduğunu "düşünüyor ve yatırım bir çaba değerli müşterilerimiz ve Polonya pazarında "daha yakın olmak.

Ayrıca, dikkate Plastik Avrupa plastik Derneği veri alarak, talebin 2,9 milyon ton olmak üzere toplam fazla% 3 bir önceki yıla yükselmiştir. Bu miktar, dolayısıyla MachinePoint önemi bu tür olaylara Makine yardımı kullanılır, Avrupa'da tüketimin% 6,3 temsil etmektedir. Polonya sadece Almanya, İtalya, Fransa, İspanya ve İngiltere gibi ülkelerden sonra Avrupa'da plastik üretim sıralamasında altıncı sırada yer aldığını unutmayın; MachinePoint Danışmanları SL zaten mevcut olan ülkeler.

MachinePoint Kullanılmış Makine Grubu MachinePoint Grubu aittir unutmayın.

Daha fazla bilgi için PLASTPOL 2014 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde