MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Velký úspěch MachinePoint v ProPak Asia 2016


This is not an official translate. Original version here

Služby MachinePoint ve společnosti Propak Asia - inteligentní a spolehlivý zdroj pro použité stroje
MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a nápojů strojního zařízení a MachinePoint inženýrství, dceřinou společností MachinePoint Group, nedávno zúčastnil ProPak Asii 2016 se konala od 15. do 18. června v Bangkoku v Thajsku.

ProPak Asie se etablovala jako - oborové akce "se musí zúčastnit" v Asii pro potraviny, nápoje a farmaceutické zpracování a balení průmyslu. Dodavatelů z celého světa spojí ProPak Asii setkat kupující z Asie jako ekonomického růstu v Asii mezi potravinářského průmyslu a pití výrobní trhy pokračuje. Letos ProPak Asie 2016 vydání prezentovány 1,976 vystavovatelů a spojila 40,893 návštěvníky napříč všemi čtyřmi dny Přehlídka trvala.

"MachinePoint je již úspěšně pracuje v rámci asijského regionu pomáhá velkých i malých podniků najít řešení jejich požadavků na použité stroje a zařízení v nápojovém, mlékárenském a obalový průmysl. Z tohoto důvodu, to dávalo smysl mít přítomnost na tento veletrh. Máme posílit vztahy s našimi nejvýznamnějších asijských zákazníků a stejně jsme provedli nová spojení s novými slibných zákazníky., "Uvedl generální ředitel MachinePoint Group. MachinePoint inženýři se shodují na velký úspěch vyústil v četných návštěvníků na našem stánku v hale 101 stánku C44.

Během veletrhu MachinePoint představila nejnovější použité stroje příležitostí v nápojovém a mlékárenském obalovém průmyslu. Pomáhá stimulovat již rostoucí asijský trh, MachinePoint Engineering dodává zařízení, investičních celků a procesní řešení pro agro-potravin, nápojů a mléčných výrobků průmyslu.

Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a MachinePoint Engineering patří mezi MachinePoint Group.

Pro více informací navštivte oficiální stránky Propak Asia 2016.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás