MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Velký úspěch MachinePoint v ProPak Asia 2016  This is not an official translate. Original version here

  Služby MachinePoint ve společnosti Propak Asia - inteligentní a spolehlivý zdroj pro použité stroje


   MachinePoint použité stroje, evropský lídr v oblasti prodeje použitého plastu, balení a nápojů strojního zařízení a MachinePoint inženýrství, dceřinou společností MachinePoint Group, nedávno zúčastnil ProPak Asii 2016 se konala od 15. do 18. června v Bangkoku v Thajsku.

  ProPak Asie se etablovala jako - oborové akce "se musí zúčastnit" v Asii pro potraviny, nápoje a farmaceutické zpracování a balení průmyslu. Dodavatelů z celého světa spojí ProPak Asii setkat kupující z Asie jako ekonomického růstu v Asii mezi potravinářského průmyslu a pití výrobní trhy pokračuje. Letos ProPak Asie 2016 vydání prezentovány 1,976 vystavovatelů a spojila 40,893 návštěvníky napříč všemi čtyřmi dny Přehlídka trvala.

  "MachinePoint je již úspěšně pracuje v rámci asijského regionu pomáhá velkých i malých podniků najít řešení jejich požadavků na použité stroje a zařízení v nápojovém, mlékárenském a obalový průmysl. Z tohoto důvodu, to dávalo smysl mít přítomnost na tento veletrh. Máme posílit vztahy s našimi nejvýznamnějších asijských zákazníků a stejně jsme provedli nová spojení s novými slibných zákazníky., "Uvedl generální ředitel MachinePoint Group. MachinePoint inženýři se shodují na velký úspěch vyústil v četných návštěvníků na našem stánku v hale 101 stánku C44.

  Během veletrhu MachinePoint představila nejnovější použité stroje příležitostí v nápojovém a mlékárenském obalovém průmyslu. Pomáhá stimulovat již rostoucí asijský trh, MachinePoint Engineering dodává zařízení, investičních celků a procesní řešení pro agro-potravin, nápojů a mléčných výrobků průmyslu.

  Nezapomeňte, MachinePoint Použité stroje a MachinePoint Engineering patří mezi MachinePoint Group.

  Pro více informací navštivte oficiální stránky Propak Asia 2016.

  Firemní video