MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Wielki sukces MachinePoint na ProPak Asia 2016  This is not an official translate. Original version here

  Usługi MachinePoint w Propak Asia - inteligentne i niezawodne źródło sprzętu używanego


   MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanego plastiku, opakowania maszyny napojów i MachinePoint Engineering, spółkę zależną MachinePoint Group, niedawno uczestniczył w ProPak Azji 2016 w dniach od 15 do 18 czerwca w Bangkoku w Tajlandii.

  ProPak Asia zyskał jako "Must - Udziału" wydarzenie branży w Azji na jedzenie, picie i farmaceutyczny przetwórstwa i pakowania branżach. Dostawcy z całego świata przyłączyć ProPak Azję spotkać nabywców z Azji wzrostu gospodarczego w Azji wśród przemysłu spożywczego i napojów produkcji rynki nadal. Ten rok ProPak Asia 2016 edition przedstawiony 1,976 wystawców i zgromadziła 40,893 odwiedzających we wszystkich czterech dniach pokaż trwały.

  "MachinePoint pracuje już z powodzeniem w obrębie regionu Azji pomaga dużych i małych firm znaleźć rozwiązania dla swoich potrzeb używanych maszyn w napojów, nabiału i branży opakowaniowej. W związku z tym, że popełnił sens mają obecni na tej targach. Musimy wzmocnić relacje z naszych najważniejszych klientów i Azji, a także dokonaliśmy nowych połączeń z nowych obiecujących klientów. ", Powiedział CEO MachinePoint Group. inżynierowie MachinePoint zgodzić się na wielki sukces zaowocował licznymi odwiedzających na naszym stoisku 101 w hali stoją C44.

  Podczas targów MachinePoint przedstawiła najnowsze możliwości urządzenia stosowane w napoju mlecznego i przemysłu opakowaniowego. Przyczyniając się do stymulowania już rosnący rynek azjatycki, MachinePoint Engineering dostarcza sprzęt, pełne roślin i rozwiązań technologicznych dla branży rolno-spożywczej, napojów i przemysłu mlecznego.

  Pamiętaj MachinePoint używanych maszyn i MachinePoint Inżynieria należą do MachinePoint Group.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Propak Asia 2016.

  Corporate video