Wielki sukces MachinePoint na ProPak Asia 2016

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint używane maszyny, europejski lider w sprzedaży używanego plastiku, opakowania maszyny napojów i MachinePoint Engineering, spółkę zależną MachinePoint Group, niedawno uczestniczył w ProPak Azji 2016 w dniach od 15 do 18 czerwca w Bangkoku w Tajlandii.

ProPak Asia zyskał jako "Must - Udziału" wydarzenie branży w Azji na jedzenie, picie i farmaceutyczny przetwórstwa i pakowania branżach. Dostawcy z całego świata przyłączyć ProPak Azję spotkać nabywców z Azji wzrostu gospodarczego w Azji wśród przemysłu spożywczego i napojów produkcji rynki nadal. Ten rok ProPak Asia 2016 edition przedstawiony 1,976 wystawców i zgromadziła 40,893 odwiedzających we wszystkich czterech dniach pokaż trwały.

"MachinePoint pracuje już z powodzeniem w obrębie regionu Azji pomaga dużych i małych firm znaleźć rozwiązania dla swoich potrzeb używanych maszyn w napojów, nabiału i branży opakowaniowej. W związku z tym, że popełnił sens mają obecni na tej targach. Musimy wzmocnić relacje z naszych najważniejszych klientów i Azji, a także dokonaliśmy nowych połączeń z nowych obiecujących klientów. ", Powiedział CEO MachinePoint Group. inżynierowie MachinePoint zgodzić się na wielki sukces zaowocował licznymi odwiedzających na naszym stoisku 101 w hali stoją C44.

Podczas targów MachinePoint przedstawiła najnowsze możliwości urządzenia stosowane w napoju mlecznego i przemysłu opakowaniowego. Przyczyniając się do stymulowania już rosnący rynek azjatycki, MachinePoint Engineering dostarcza sprzęt, pełne roślin i rozwiązań technologicznych dla branży rolno-spożywczej, napojów i przemysłu mlecznego.

Pamiętaj MachinePoint używanych maszyn i MachinePoint Inżynieria należą do MachinePoint Group.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Propak Asia 2016.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie