MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


ProPak Asia 2016 at MachinePoint büyük başarısı


This is not an official translate. Original version here

Propak Asia'daki MachinePoint hizmetleri - kullanılmış makineler için akıllı ve güvenilir kaynak
MachinePoint Makinaları, kullanılan Plastik, Ambalaj ve İçecek makine ve MachinePoint Mühendisliği, MachinePoint Grubu ortaklık satışı Avrupa lideri kullanılır, son zamanlarda Bangkok, Tayland 18 Haziran 15 tarihleri ​​arasında ProPak Asya 2016 katıldı.

yiyecek, içecek ve ilaç işleme ve paketleme endüstrileri için Asya'da - "katılın gerekir" sanayi olay ProPak Asya olarak kendisini kurmuştur. Tüm dünyadan tedarikçiler gıda sanayileri arasında Asya'nın ekonomik büyüme olarak Asya'dan alıcılar karşılamak ve pazarlar üretim devam içmek ProPak Asya katılmak. Bu yıl ProPak Asya 2016 baskısı 1976 katılımcı sunulan ve gösteri süren dört gün boyunca bir araya 40893 ziyaretçi getirdi.

"MachinePoint zaten büyük ve küçük şirketler içecek, süt ve ambalaj sektöründeki kullanılan makine ihtiyaçları için çözüm bulmalarına yardımcı Asya bölgesi içinde başarıyla çalışıyor. Bu nedenle, bu fuar bir hediyem var bir mantıklı. Biz yeni umut müşterilerimizle en önemli Asya müşterileri ile ilişki ve aynı zamanda biz yaptık yeni bağlantılarını güçlendirmek var. "MachinePoint Grubu CEO'su yorumladı. büyük bir başarı Salonu'nda 101 standımızda çok sayıda ziyaretçi sonuçlandı üzerinde MachinePoint mühendisleri C44 durmak katılıyorum.

adil MachinePoint sırasında içecek ve süt ambalaj sektöründe son kullanılmış makine fırsatları sunmuştur. Zaten büyüyen Asya pazarı canlandırmak yardımcı MachinePoint Mühendisliği tarımsal gıda, içecek ve süt endüstrisi için ekipman, komple tesisler ve süreç çözümleri sağlamaktadır.

MachinePoint Kullanılmış makine hatırla ve MachinePoint Mühendisliği MachinePoint Grubu'na aittir.

Daha fazla bilgi için, Propak Asya 2016 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde