MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Průvodce zařízení Financování  This is not an official translate. Original version here

  Finanční pomoc kupujícím a prodejcům použitých průmyslových strojů
  Oba kupujících a prodávajících potřebují peníze, aby pokročila s jejich podnikatelských záměrů. Kupující musí finance na nákup a nasazení strojů vzhledem k tomu, výrobci potřebují finanční pomoc k překonání omezení kapitálových rozpočtu.
  Stroje kupujících, kteří chtějí nakoupit použité stroje lze často najít to trochu obtížné získat finance, i když podmínky nemusí být to nejlepší, co mohl jsem získat. Zbytkové hodnoty použitých strojů rozhodne, že šance na získání finanční pomoci. Opět platí, že otázka financí vzniká spolu s dalšími důvody, které vznikají, když tyto obchodní rozhodování je pro mě dělal. Patří mezi ně mimo kontrolu zařízení první ruky-, diskutovat o odeslání a transakčních postupů, atd.

  Vzhledem k tomu, že trh použitých strojů se jedná o celosvětový a docela decentralizované jeden na to, že může být obtížné být neustále na pozoru použité zařízení nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Toto je místo, kde můžete využít odborné znalosti a zkušenosti společnosti, jako stroj bod, který může nejen vystavit vás nejlepší nabídky použitých strojů, ale také financování Vašeho nákupu. Společnost má kanceláře zahrnující globální použitých strojů obchodu. Není mnoho hráčů na použité zařízení na trhu, které nabízejí zařízení financí.

  Stroj Point nabízí finanční pomoc na mezinárodní stroje kupujícími a prodávajícími. Společnost má vyřezávané pověst pro bytí největší evropský obchodník použitých strojů v plastech, balení, a F & B. Kupující použitých strojů hledají finanční prostředky z evropských bank jsou často ve výhodě, protože lepší ceny, které nabízí ve srovnání s bankami v jiných zemích. Stroj Bod využívá svých znalostí v oboru a partnerství s místní a mezinárodní banky přijít s finanční řešení přizpůsobené pro daný podnik.

  Zhodnotit své finance možnosti. Tyto může záviset na dobu úvěru, výše úvěru, si krátkodobý obchodní plány, dlouhodobý obchodní cíle, a peněžní dostupnost. Stroj s Bod si můžete prohlédnout možnosti financování aktiv, jako jsou leasing, pronájem, koupě na splátky, uzavírání smluv, atd. Přítomnost stroje bodu jako prostředník při výkonu finanční nabídky je výhoda, protože to může umístit sebe jako společný vztah mezi stranami, které mohou zahrnovat prodejce, kupující, banky, a dokonce i auditoři.

  Vzhledem k tomu, zbytková hodnota stroje na možné zakoupit je klíčovým faktorem při určování její hodnoty, kupující je třeba nastolit rovnováhu mezi finanční náklady a opravy strojů a hodnoty, kterou přináší do podnikání. Stroj bod hodnotí použitých strojů a přijde za nejlepší cenu na veletrhu prodejce i kupujícího. Jeho forte v nabízení finančních prostředků pro vysoké zůstatkové hodnoty stroje znamená, nízké měsíční splátky pro kupujícího a menší riziko pro banku. Prodejci na trhu může dosáhnout cenné cash flow tím, že pracuje s bodem stroj Finance.


  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00
  Firemní video