MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Finansowanie maszyn używanych  This is not an official translate. Original version here

  Pomoc finansowa dla kupujących i sprzedawców używanych maszyn przemysłowych
  Zarówno kupujący, jak i sprzedający muszą pieniężnych do kontynuowania swoich planów biznesowych. Kupujący potrzebują środków finansowych na zakup i wdrożenie maszyny producenci potrzebujesz pomocy finansowej w celu przezwyciężenia ograniczeń budżetowych stolicy.
  odbiorców maszyn, które chcą kupić używane maszyny często, że to trochę trudne do uzyskania finansów, nawet jeśli robią to pod względem nie może być najlepszym mogą już uzyskać. Wartość rezydualna używane maszyny decyduje się szanse na uzyskanie pomocy finansowej. Znowu pytanie finansów powstaje obok innych czynników, które powstają, gdy takiej decyzji biznesowych jest dla mnie wykonane. Są to sprawdzić maszyny z pierwszej ręki, omawiając wysyłki i procedury transakcji itd.

  Biorąc pod uwagę fakt, że na rynku używanych maszyn jest globalny i jeden w bardzo zdecentralizowane, że może być trudno być stale na poszukiwania Używany sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. To jest, gdzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia firmy, takie jak Machine Point, który może nie tylko narazić Cię na najlepsze używane maszyny, ale także oferty finansowania zakupu. Firma posiada oddziały obejmujące globalnego handlu używane maszyny. Nie ma zbyt wielu graczy na rynku używanych urządzeń, które oferują placówki finansowania.

  Machine Point oferuje pomoc finansową dla międzynarodowych nabywców i sprzedawców maszyn. Firma posiada rzeźbione reputację największych europejskich przedsiębiorcę używane maszyny do tworzyw sztucznych, opakowań i F & B. Kupujący używane maszyny poszukujących finansowania z banków europejskich są często na korzyść, ponieważ z lepszych cenach w ofercie w stosunku do banków w innych krajach. Maszyna wykorzystuje Point jego znajomość branży i partnerstwa z banków krajowych i międzynarodowych wymyślić rozwiązania w zakresie finansowania indywidualnych dla danego przedsiębiorstwa.

  Ocenić swoje możliwości finansowe. Te mogą być uzależnione okres kredytowania, kwotę kredytu, Twoje krótkoterminowych planów działalności gospodarczej, długoterminowych celów biznesowych, a dostępność gotówki. Z Machine Point można zbadać możliwości finansowania aktywów, takich jak leasing, najem, leasing, zawierania umów, itp. Obecność Machine Point jako pośrednik w realizacji transakcji finansowych jest korzystne, ponieważ może to stanowisko jako wspólne ogniwo między stronami mogą obejmować sprzedawcy, kupujący, banki, a nawet audytorów.

  Ponieważ wartość końcową urządzenia do nabycia jest kluczowym czynnikiem określającym jego wartość, kupujący muszą zachować równowagę pomiędzy koszty finansowe maszyny i wartości, którą wnosi do biznesu. Machine Point ocenia używane maszyny i przybywa w najlepszej cenie godziwej zarówno sprzedawcy jak i kupującego. Jego mocną stroną, oferując finansowanie pozostałych maszyn o wysokiej wartości oznacza niskie miesięczne raty dla kupującego i mniej ryzyka dla banku. Sprzedawcy na rynku może osiągnąć cenne przepływu środków pieniężnych poprzez współpracę z Machine Point Finansów.


  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video