Finansowanie maszyn używanych


This is not an official translate. Original version here

Pomoc finansowa dla kupujących i sprzedawców używanych maszyn przemysłowych
Zarówno kupujący, jak i sprzedający muszą pieniężnych do kontynuowania swoich planów biznesowych. Kupujący potrzebują środków finansowych na zakup i wdrożenie maszyny producenci potrzebujesz pomocy finansowej w celu przezwyciężenia ograniczeń budżetowych stolicy.
odbiorców maszyn, które chcą kupić używane maszyny często, że to trochę trudne do uzyskania finansów, nawet jeśli robią to pod względem nie może być najlepszym mogą już uzyskać. Wartość rezydualna używane maszyny decyduje się szanse na uzyskanie pomocy finansowej. Znowu pytanie finansów powstaje obok innych czynników, które powstają, gdy takiej decyzji biznesowych jest dla mnie wykonane. Są to sprawdzić maszyny z pierwszej ręki, omawiając wysyłki i procedury transakcji itd.

Biorąc pod uwagę fakt, że na rynku używanych maszyn jest globalny i jeden w bardzo zdecentralizowane, że może być trudno być stale na poszukiwania Używany sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. To jest, gdzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia firmy, takie jak Machine Point, który może nie tylko narazić Cię na najlepsze używane maszyny, ale także oferty finansowania zakupu. Firma posiada oddziały obejmujące globalnego handlu używane maszyny. Nie ma zbyt wielu graczy na rynku używanych urządzeń, które oferują placówki finansowania.

Machine Point oferuje pomoc finansową dla międzynarodowych nabywców i sprzedawców maszyn. Firma posiada rzeźbione reputację największych europejskich przedsiębiorcę używane maszyny do tworzyw sztucznych, opakowań i F & B. Kupujący używane maszyny poszukujących finansowania z banków europejskich są często na korzyść, ponieważ z lepszych cenach w ofercie w stosunku do banków w innych krajach. Maszyna wykorzystuje Point jego znajomość branży i partnerstwa z banków krajowych i międzynarodowych wymyślić rozwiązania w zakresie finansowania indywidualnych dla danego przedsiębiorstwa.

Ocenić swoje możliwości finansowe. Te mogą być uzależnione okres kredytowania, kwotę kredytu, Twoje krótkoterminowych planów działalności gospodarczej, długoterminowych celów biznesowych, a dostępność gotówki. Z Machine Point można zbadać możliwości finansowania aktywów, takich jak leasing, najem, leasing, zawierania umów, itp. Obecność Machine Point jako pośrednik w realizacji transakcji finansowych jest korzystne, ponieważ może to stanowisko jako wspólne ogniwo między stronami mogą obejmować sprzedawcy, kupujący, banki, a nawet audytorów.

Ponieważ wartość końcową urządzenia do nabycia jest kluczowym czynnikiem określającym jego wartość, kupujący muszą zachować równowagę pomiędzy koszty finansowe maszyny i wartości, którą wnosi do biznesu. Machine Point ocenia używane maszyny i przybywa w najlepszej cenie godziwej zarówno sprzedawcy jak i kupującego. Jego mocną stroną, oferując finansowanie pozostałych maszyn o wysokiej wartości oznacza niskie miesięczne raty dla kupującego i mniej ryzyka dla banku. Sprzedawcy na rynku może osiągnąć cenne przepływu środków pieniężnych poprzez współpracę z Machine Point Finansów.


MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie