MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Guide Equipment Financing  This is not an official translate. Original version here

  Endüstriyel kullanılmış makine alıcıları ve satıcılara finansal yardım
  Hem alıcılar hem de satıcılar kendi iş planlarıyla ilerlemek için nakit paraya ihtiyaç duyuyorlar. Üreticilerin sermaye bütçesi kısıtlamalarını aşmak için mali yardıma ihtiyacı var ise, alıcılar makineyi satın almak ve dağıtmak için finansmana ihtiyaç duyuyorlar.

  Kullanılmış makineler satın almak isteyen makine alıcıları, elde ettikleri en iyi şart olmayabilmelerine rağmen, çoğu zaman finans alabilmek biraz zor olabilir. Kullanılmış makinelerin kalıntı değeri, size mali yardım alma şansınızı verir. Yine, finans meselesi, böyle bir iş kararı benim için yapılırken ortaya çıkan diğer hususların yanında ortaya çıkar. Bunlar arasında makinenin kontrol edilmesi, sevkıyat ve işlem usullerinin tartışılması vb.

  Kullanılmış makine pazarının küresel bir makine olması ve merkezileştirilmiş olması gerçeği göz önüne alındığında, ihtiyaçlarınıza en uygun kullanılan ekipmanların gözetilmesinde sürekli zorluk yaşayabilirsiniz. Burası sizi Machine Point gibi bir şirketin tecrübelerinden ve tecrübelerinden yararlanabileceğiniz yerdir; bu makine sizi yalnızca en iyi kullanılmış makine fırsatlarına maruz bırakmakla kalmaz, aynı zamanda satın alımınızı finanse eder. Şirketin, küresel kullanılan makine ticaretini kapsayan ofisleri bulunmaktadır. Kullanılan ekipman pazarında finansman olanağı sunan pek çok oyuncu yok.

  Machine Point, uluslararası makine alıcılarına ve satıcılara finansal yardım sunmaktadır. Şirket, plastik, paketleme ve F & B'de kullanılan en büyük makine satıcısı olarak tanınmaktadır. Avrupalı ​​bankalardan finansman isteyen kullanılmış makinelerin alıcıları, diğer ülkelerdeki bankalara kıyasla daha iyi fiyat oranları nedeniyle genellikle avantajlıdır. Machine Point, belirli bir işletme için kişiselleştirilmiş finansman çözümleri üretmek için endüstri bilgilerini ve yerel ve uluslararası bankalarla olan ortaklıklarını kullanıyor.
  Finans seçeneklerinizi değerlendirin. Bunlar, kredi vadesine, kredi tutarına, kısa vadeli iş planlarınıza, uzun vadeli ticari hedeflerinize ve nakit olanaklarına bağlı olabilir. Machine Point ile leasing, kiralama, kiralama, kiralama, taahhüt vb. Gibi varlık finansmanı seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Kendisini partiler arasında ortak bir bağlantı olarak konumlandırabileceğinden, finansal fırsatları gerçekleştirirken bir Aracı olarak Machine Point varlığı bir fayda sağlar. satıcı, alıcı, bankalar ve hatta denetçileri içerebilir.

  Satın alınacak makinenin artık değeri, değerini belirlemede önemli bir faktör olduğu için, alıcıların makinenin finansal maliyeti ile bir işletmeye getirdiği değer arasında bir denge kurması gerekir. Machine Point, kullanılan makineleri değerlendirir ve hem satıcıya hem de alıcıya en iyi fiyat fuarına ulaşır. Yüksek kalıntı değerli makineler için finansman sunan onun forte, alıcı için düşük aylık taksit ve banka için daha az risk anlamına gelir. Marketteki tedarikçiler, Machine Point Finance ile çalışarak değerli nakit akışını elde edebilirler.  Tanıtım Filmi