MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Zapotrzebowanie na maszyny do produkcji napojów oraz żywności wzrasta  This is not an official translate. Original version here

  Europejskie technologie kompletne rozwiązania w zakresie urządzeń i urządzeń dla przemysłu napojów i przetworów rolno-spożywczych na rynkach wschodzących
  Rozwój gospodarek wschodzących w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji oznacza wzrost nowej klasy średniej, która jest coraz bardziej wymagających żywności i napojów przetworzonych produktów na tych rynkach. Dwucyfrowy wzrost spodziewany jest w najbliższych dziesięciu lat do żywności i napojów przetworzonych produktów w niektórych gospodarkach wschodzących. Popyt rośnie na linie produkcyjne fabryk powstanie w ich lokalnych rynkach.


  Przemysł wytwórczy urządzenie obliczu nowych wymagań w nadchodzącym dziesięcioleciu. Nowych rynkach zbliża się mieć duży część popytu, który jest bardzo wrażliwy na ceny. Tańsze urządzenia do obsługi lokalnych rynków będą potrzebne. Z drugiej strony większe zapotrzebowanie na wysokiej jakości, ekologicznie czystych i energooszczędnych urządzeń będzie pochodzić z rynków dojrzałych.

  MachinePoint Engineering jest spółką zależną MachinePoint Group, która dostarcza małym i średnim przedsiębiorstwom pełne roślin i rozwiązań urządzeń do napojów i rolno spożywczego w bardzo dobrym dzięki wartości unikalny model biznesowy. Ich zdolność do łączenia nowych i używanych maszyn w swoich projektach sprawia, że ​​ich zaoferować bardzo konkurencyjne ze względu na zdolność do łączenia używane najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. MachinePoint Technologii Spożywczych już wystąpiły pewne realia tego nowego popytu.

  Cesar Rodriguez, MachinePoint Group CEO mówi: "Jesteśmy świadkami, jak gospodarki wschodzące mają ogromny poziom aktywności, a także planów inwestycyjnych w naszej branży, pomimo obecnego kryzysu światowego. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele krajów i będzie stale rosnąć w ciągu najbliższych lat, przechodząc od struktury rolnej opiera się w bardziej uprzemysłowionych struktury w przemyśle spożywczym.

  Nasza oferta produktów kompletnych linii i roślin miał wielkie uznanie wśród małych i średnich firm, które chcą założyć nowe zakłady produkcyjne i urządzenia. Mamy zauważyć, że istnieje różnica w popycie z tych gospodarek, a popyt doświadczamy w bardziej rozwiniętych gospodarek.

  Na początku popyt jest znacznie wyższy, jest 90% popytu mamy dla naszych urządzeń z gospodarek wschodzących. Większość firm to małe i średnie przedsiębiorstwa, i szukają nowych linii albo w celu zwiększenia wydajności prądowej lub do rozpoczęcia produkcji nowych produktów. Widzimy więc zarówno trendy w zwiększenie mocy produkcyjnych oraz zwiększenie dywersyfikacji produktowej.

  Inny trend widzimy, że firmy idą w górę łańcucha wartości. Przedsiębiorcy z branży rolniczej chcą rozszerzyć swoją działalność poprzez przetwarzanie produktów siebie, a nie tylko ich sprzedaż świeżych. Jako przykład, że wielu producentów owoców szukasz rozpocząć przetwarzanie ich świeże wyroby do innych produktów o wartości dodanej, takich jak soki, pasty itp. rolników Mleko szukasz rozpocząć linie przetwórstwa mleka, itp. Przedsiębiorcy w przemyśle przetwórczym zaczynają dywersyfikacji swoich produktów, aby rozpocząć wyświetlanie rynków niszowych. Jako przykłady różnych rodzajów napojów mlecznych, kilka odmian soki, jogurty, itp.

  Niektóre firmy są wrażliwi na cenę, ale są również świadomi faktu, że skuteczny linii technologicznej oznacza przewagę konkurencyjną na ich działalność, a nie tylko szukasz tanich opcji ich celem jest znalezienie rozwiązania z właściwej relacji jakości cenę.

  Jeśli chodzi o wybór dostawcy dla ich nowego przedsięwzięcia, czujemy firmy szukają partnerów handlowych lub pokrewnych, aby pomóc im wzdłuż całego projektu, coś więcej niż tylko dostawca. Żądają, firmy, która zapewnia im integralną rozwiązanie, a nie tylko zakup sprzętu. By integralną rozumiemy z sortowaniem prawodawstwo cywilne, do rozwiązania energetyczne, kwestie podatkowe i przepisy, itp. Firma, która może zobowiązać się do końcowego wyniku tworzenia rzeczy działają, a towarzyszyć im przez cały proces od definicji procesu do finału szkolenia swoich pracowników. Żądają coraz klucz rozwiązań.

  Poprawna definicja procesu produkcji jest kluczowym elementem projektu, jako skuteczny proces z odpowiednim sprzętem będzie prowadzić do przewagi konkurencyjnej. To nie tylko kwestia zakupu sprzętu, ale raczej partnerem biznesowym, które mogą towarzyszyć klientów na całej długości projektu do ich realizacji dostosowane rozwiązanie.

  Także niektóre lokalizacje są trudne pod względem dostępu, energii i korzystania z innych narzędzi. Konieczne jest, aby zespół wielu wykwalifikowanych w różnych kwestii, takich jak produkcja energii, oczyszczanie wody, inżynierii lądowej, chłodnictwo, aklimatyzacja, itp. Aby być w stanie dostarczyć tego firma musi liczyć na wielodyscyplinarny zespół w domu lub zaufanie sieć partnerów. O niepowtarzalnym partnera w całym projekcie przynosi skuteczności, jak wszystko przebiega według tych samych zasad i zarządzania projektami.
  W przypadku zakupu maszyn z jednej strony się firmą inżynierską na rzecz ich integracji dostać innej firmy do zarejestrowanych przedsiębiorstw, itp.; obowiązki są rozcieńczane, a klient musi wprowadzić się w pracy z zarządzania produktem w celu zagwarantowania integracji różnych firm i zadań. Klienci mogą to zrobić, kiedy mają prawo się wiedzy i czasu. W przeciwnym razie takie delegowanie odpowiedzialności na firmy z dźwiękiem zaplecze finansowe i umowy, określającej obowiązki, jest mniej ryzykowne niż delegowanie do pracownika lub konsultanta indywidualnych.

  Mówiąc o obszarach geograficznych, w Afryce Północnej okazał się najbardziej aktywnym rynku, do tej pory. Także to dlatego, że jest bardzo blisko naszej siedziby i centrum inżynieryjne, i byliśmy już ustanowione w tym obszarze. Ameryka Łacińska w następujący sposób, umieszczone są w Hiszpanii jest jedną z głównych zalet dostępu do tego rynku z Europy. Następnie w Azji mamy biura w Indiach, na tych rynkach mamy długoterminowym planem, jako odległości i kosztów transportu z Europy uczynić je bardziej trudne do penetracji.

  Europejskiej technologii jest doceniana i niesie ono ze sobą reputację synonimem gwarancji i niezawodności. MachinePoint Engineering produkuje nasz partner sprzętu przetwarzania danych, które spełnia wszystkie normy europejskie i amerykańskie.

  Nasza unikalna propozycja dla klientów jest naszą zdolność do integracji maszyn używanych w procesach, w których bardziej kosztowne i zaawansowane technologicznie maszyny zazwyczaj będzie to konieczne, takich jak maszyny do napełniania, gdzie możemy włączyć na przykład używane Tetrapak maszyn. To znacznie obniża koszt projektu, a jednocześnie dostęp do najlepszych technologii maszyn. Możemy sobie pozwolić na to dzięki naszym MachinePoint siostrzana firma Maszyny Używane, lider w działalności używane maszyny w ciągu ostatniej dekady. To doświadczenie na rynku używanych pozwala nam podejmować ryzyko włączenia tych maszyn do naszych projektów i zapewnienia wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań w niższej cenie, jest w stanie spełniać wyższe standardy przemysłowe ze zmniejszeniem inwestycji początkowej. "

  MachinePoint mediów Departamentu
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Corporate video