MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Vysoká poptávka po nápojích a linky na zpracování potravin, z rozvíjejících se trhů v nadcházejících deseti letech


This is not an official translate. Original version here

Komplexní evropská technologická řešení pro zařízení a zařízení pro nápoje a agro-potravinářský průmysl na rozvíjejících se trzích
Rozvoje v zemích, v Latinské Americe, Africe a Asii představuje nárůst o nové střední třídy, která je náročná stále více a více potravin a nápojů zpracovaných produktů na těchto trzích. Dvouciferný růst se očekává v příštím desetiletí výrobků zpracovaných potravin a nápojů v některých rozvíjejících se ekonomikách. Poptávka se zvyšuje na linky, továrny být postaven na domácím trhu.


Stroj zpracovatelský průmysl bude čelit novým požadavkům v nadcházejícím desetiletí. Tyto nové trhy přijde mít velkou část poptávky, který je velmi citlivý. Levnější zařízení sloužit místním trhu bude zapotřebí. Na druhou stranu větší poptávka po kvalitních, čistých a energeticky účinných zařízení přijde na vyspělejších trzích.

MachinePoint potravinářských technologií, je dceřinou společností MachinePoint Group, která poskytuje malým a středním podnikům celků zařízení a řešení pro nápoje a zemědělsko potravinářském průmyslu na velmi dobrou hodnotu díky unikátní obchodní model. Jejich schopnost kombinace nových a použitých strojů v těchto projektech je jejich nabídka velmi výhodné kvůli schopnost kombinovat použité předních značek za velmi atraktivní ceny. MachinePoint potravinářské technologie už zažil některé reality Tento nový požadavek.

Cesar Rodriguez, generální ředitel skupiny MachinePoint říká: "Jsme svědky, jak nově se rozvíjejících ekonomik mají velkou úroveň aktivity a také investice plánuje v našem oboru, bez ohledu na současnou globální krizi. Uvědomujeme si, kolik zemí se bude nadále zvyšovat a během nadcházejících let, pohybující se od zemědělství na strukturu větší průmyslové struktury v potravinářském průmyslu.

Naše produktová nabídka kompletních linek a zařízení má velký přijetí mezi střední a malé firmy, kteří chtějí založit nové výrobní zařízení a vybavení. Děláme Všimněte si, že existuje rozdíl v poptávce z těchto ekonomik a poptávky zažíváme ve vyspělejších ekonomikách.

Pro začátek je poptávka mnohem vyšší, přičemž 90% poptávky jsme pro naše zařízení, z rozvíjejících se ekonomik. Většina firem jsou malé až střední velikosti, a hledají nové linky za účelem rozšíření stávající kapacity, nebo zahájit výrobu nových produktů. Vidíme tedy, jak trendy zvýšení kapacity a zvýšení diverzifikace výroby.

Dalším trendem vnímáme, je, že firmy se pohybují vzhůru v hodnotovém řetězci. Podnikatelé v zemědělství se snaží rozšířit svou činnost při zpracování samotných výrobcích, namísto pouhého prodeje je čerstvé. Jako příklad hodně ovoce výrobců se snaží začít zpracovávat své čerstvé zboží do jiných přidanou hodnotou, jako jsou ovocné šťávy, pasty apod. Mléko zemědělci, kteří chtějí začít svůj linek na zpracování mléka, atd. Podnikatelé ve zpracovatelském průmyslu se začínají diverzifikovat své výrobky začít sloužit mezery na trhu. Jako příklady různých druhů mléčných nápojů, několik druhů džusů, jogurtů, atd.

Některé společnosti jsou citlivé na ceny, jsou však také vědomi toho, že efektivní zpracování čára znamená konkurenční výhodu pro své podnikání, a více než jen hledají levné možnosti jejich cílem je najít řešení, se správným vztahem cenu kvality.

Pokud jde o výběr poskytovatele pro nový podnik, cítíme společnosti hledají obchodního partnera nebo příbuzných, aby jim pomohla podél celého projektu, více než jen dodavatel. Požadují společnost, která může poskytnout jim základní řešení, nikoli jen nákup zařízení. Tím máme na mysli základní od třídění civilní legislativy, energetická řešení, daňové a právní problémy, atd. Společnost, která se může dopustit, aby konečný výsledek dělat věci fungují, a doprovázet je v průběhu celého procesu od definice procesu ke konečnému vzdělávání svých pracovních sil. Požadují více řešení na klíč.

Správné vymezení výrobního procesu je klíčovou částí projektu, efektivní proces s právem zařízení povede ke konkurenční výhodu. Je to jen otázka nákupu zařízení, ale spíše obchodního partnera, který může doprovázet klienty po celé délce projektu za jejich poskytování řešení na míru.

Také některé z míst, jsou náročné, pokud jde o přístup, energii a dostupnost dalších nástrojů. Je nutné mít tým multi-kvalifikací v různých otázkách, jako je energie, vody, stavebnictví, chlazení, aklimatizace, atd. Aby bylo možné poskytnout tuto společnost, musí počítat s multidisciplinárního týmu in-house nebo důvěryhodný síť partnerů. S jedinečným partnerem v průběhu celého projektu přináší efektivitu, protože všechno probíhá podle stejných pravidel a řízení projektů.
Pokud si koupíte zařízení na jedné straně, se strojírenská firma je integrovat, dostat jinou společnost založena pomůcky, atd.; odpovědnost se ředí, a klient potřebuje, aby se do práce na řízení výroby k zajištění integrace různých společností a úkoly. Zákazníci si mohou dělat, když mají právo sami zkušenosti a čas. V opačném případě přenesení této odpovědnosti na společnost solidní finanční zázemí a smlouvy, kterou se stanoví povinnosti, je méně rizikové než přenést na zaměstnance nebo individuální poradce.

Když se mluví o zeměpisných oblastí, v severní Africe se ukázala být nejvíce aktivní trh tak daleko. Také proto, že je velmi blízko naší centrály a inženýrské centrum, a my jsme byli už stanovené v této oblasti. Latinská Amerika vyplývá, že pozici ve Španělsku je klíčovou výhodou pro přístup na tento trh z Evropy. Potom v Asii máme kanceláře v Indii, na těchto trzích máme dlouhodobější plán, jak vzdálenosti a náklady na dopravu z Evropy, aby byly obtížnější proniknout.

Evropská technologická ocení a to s sebou nese jméno synonymem jistoty a spolehlivosti. MachinePoint potravinářské technologie vyrábí prostřednictvím našich partnerských zařízení na zpracování , které vyhovuje všem evropským a americkým standardům.

Naše jedinečná nabídka pro zákazníky je naše schopnost integrovat do procesů, použité stroje, kde by se dražší a technologicky vyspělé stroje obvykle zapotřebí, jako jsou plnicí stroje, kde můžeme integrovat například použít Tetrapak Plnící automaty. To výrazně snižuje náklady na projekt, zatímco ještě přístupu špičkových technologií stroje. Můžeme si dovolit to udělat díky naší sesterské společnosti MachinePoint použitých strojů, lídr v oblasti použitých strojů podniku za poslední desetiletí. Tyto zkušenosti na trhu nám umožňuje použít, aby se riziko začlenění těchto zařízení do našich projektů, a poskytovat kvalitní a spolehlivé řešení za nižší náklady, budou moci plnit vyšší průmyslové standardy s nižší počáteční investici. "

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás