MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Içecek ve gıda işleme hatları için önümüzdeki on yılda gelişmekte olan piyasalarda yüksek talep


This is not an official translate. Original version here

Gelişmekte olan ülkelerdeki içecekler ve tarım gıda endüstrileri için Avrupa teknolojisi eksiksiz tesis ve ekipman çözümleri
Latin Amerika, Afrika ve Asya'daki gelişmekte olan ekonomilerin gelişmesi, bu pazarlarda daha fazla yiyecek ve içecek işlenmiş ürünler zorlu bir yeni orta sınıf bir artış anlamına gelir. Bazı gelişmekte olan ekonomilerin, yiyecek ve içecek işlenmiş ürünler için önümüzdeki on yıl içinde çift haneli büyüme bekleniyor. Talebi işleme hatları ve kendi yerel pazarlarda kurulacak fabrikalar için artmaktadır.

Makine imalat sanayi, önümüzdeki on yıl içinde yeni taleplere karşı karşıya gelecek. Geliyor bu yeni pazarlar, duyarlı çok fiyat talep büyük bir parçası var. Yerel pazarlara hizmet etmek için daha ucuz ekipman ihtiyaç duyulacaktır. Diğer taraftan yüksek kalite için daha fazla talep, temiz ve verimli enerji makine daha olgun pazarlarda gelecek.

MachinePoint Gıda Teknolojileri, benzersiz bir iş modeli için çok iyi bir bir değer sayesinde içecek ve tarımsal gıda endüstrisi için komple tesis ve ekipman çözümleri ile KOBİ'lerin sağlar MachinePoint Grubu iştiraki. Projelerinde yeni ve kullanılmış makine birleştirmek için yeteneklerini çok cazip fiyatlarla kullanılan en iyi marka birleştirmek kapasitesi nedeniyle verdikleri teklif çok rekabetçi yapar. MachinePoint Gıda Teknolojileri zaten bazı gerçekleri bu yeni talep yaşanmıştır.

Cesar Rodriguez, MachinePoint Grup CEO'su diyor, "Biz mevcut küresel krize rağmen gelişmekte olan ekonomilerde büyük bir aktivite düzeyi ve aynı zamanda sektöründe yatırım yapmayı planladığını görüyoruz. Biz kaç ülke fark var ve önümüzdeki yıllar içinde büyüyen, bir tarım tabanlı yapının gıda endüstrisinde daha fazla sanayileşmiş bir yapıya hareket devam edecektir.

Bizim ürün sunan komple hatlar ve fabrikalar, yeni üretim tesisleri ve ekipmanları kurmak isteyen orta ve küçük şirketler arasında büyük kabul etti. Biz, biz daha çok gelişmiş ekonomilerde tecrübesi ve bu ekonomilerin talep gelen talepler arasında bir fark olduğunu hissediyorsunuz.

Bir başlangıç ​​için talep% 90, gelişmekte olan ekonomiler ekipman için talep çok daha yüksektir. Şirketlerin çoğu küçük ve orta boy, ve onlar, ya mevcut kapasitesini artırmak için ya da yeni ürünler üretmeye başlamak için yeni hatlar arıyoruz. Bu yüzden, kapasite artışları hem de eğilimler ve ürün çeşitlendirme bir artış görüyoruz.

Algıladıkları bir başka eğilim, işletmelerin değer zincirini yukarı hareket olduğunu. Girişimciler sadece onları taze satış yerine, tarımsal sanayi ürünleri kendileri işleme işlerini genişletmek için arıyoruz. Örnek olarak bir çok meyve üreticileri, meyve suları, macunlar gibi diğer katma değerli ürünler taze mal işlemeye başlamak için arıyoruz, vb Süt çiftçiler süt işleme hatları başlatmak için arıyorsanız, işleme sanayi vb Girişimciler başlıyor kendi ürünlerinin çeşitlendirilmesi, niş pazarlara hizmet vermeye başlayabilir. Sütlü içecekler örnekleri farklı tipte birkaç çeşit meyve suları, yoğurt, vb gibi

Bazı şirketler, fiyata duyarlı, ancak aynı zamanda verimli bir işleme hattı kendi iş için bir rekabet avantajı anlamına gelir ve sadece onların amacı, doğru fiyat kalite ilişkisi ile bir çözüm bulmak için ucuz seçenekleri için daha fazla olduğu gerçeğinin farkındayız.

Bu yeni girişim için bir sağlayıcı seçebilir gelince, şirketler sadece bir tedarikçi daha fazla, tüm proje boyunca onlara yardım etmek için, bir iş ortağı ya da müttefik arıyoruz hissediyorum. Onlar değil sadece ekipman satın almaktan daha bütünlüklü bir çözüm sağlayabilir bir şirket talep ediyoruz. Integral ile enerji çözümleri, mali ve mevzuat konularında, vb işlerin nihai sonucu taahhüt ve süreç tanımı final için tüm süreç boyunca onlara eşlik edebilir bir şirket, sivil mevzuat sıralama demek iş gücünün eğitimi. Onlar daha fazla anahtar teslimi çözümler talep ediyoruz.

Doğru ekipman ile verimli bir süreç, bir rekabet avantajı yol açacaktır olarak üretim sürecinin doğru bir tanımı, projenin önemli bir parçasıdır. Bu sadece ekipman satın alma meselesi değil, müşterilerine özelleştirilmiş bir çözüm sunmak için projenin tüm uzunluğu boyunca eşlik edebilir bir iş ortağı değildir.

Ayrıca bazı yerleri erişim, enerji ve diğer yardımcı programları kullanılabilirliği açısından zorlu. Bu, bu bir şirket içi multidisipliner bir ekip saymak gerekir veya güvenilir bir verebilmektedir olmak için, enerji üretimi, su arıtma, inşaat mühendisliği, soğutma, iklimlendirme, vb gibi farklı konularda çok nitelikli bir ekibimiz var gereklidir ortakları ağı. Her şey, aynı kurallara ve proje yönetimi göre çalışır gibi tüm proje boyunca eşsiz bir partner olması, verimlilik getiriyor.
Bir tarafta makineler satın alırsanız, onları entegre etmek için bir mühendislik firması kurulmuş yardımcı programları, vb başka bir şirket; sorumlulukları seyreltilir ve istemci farklı şirketler bir entegrasyon sağlamak için, ürün yönetimi işin içine kendini koymak gerekiyor ve görevleri. Onlar doğru uzmanlık kendilerini ve zaman zaman müşteriler bunu yapabilirsiniz. Aksi takdirde diğer sağlam bir mali arka plan ve yükümlülükler öngören bir sözleşme ile bir şirket üzerine, böyle bir sorumluluk devrederek, bir çalışanın veya bireysel bir danışman devrederek daha az risklidir.

Coğrafi alanları hakkında konuşurken, Kuzey Afrika, şimdiye kadar en aktif bir piyasa olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca bizim merkez ve mühendislik merkezi çok yakındır ve biz daha uzun süre bölgede kurulmuş olduğundan. Latin Amerika, İspanya bir pozisyona Avrupa'da bu pazarın erişmek için önemli bir avantaj olduğunu, izler. Ardından Asya, Avrupa mesafeleri ve ulaşım maliyetleri gibi nüfuz onları daha zor hale biz uzun vadeli bir plan bu pazarlar için, Hindistan'da bir ofis var.

Avrupa teknoloji takdir ve garanti ve güvenilirlik ile eş anlamlı bir itibar getiriyor. MachinePoint Gıda Teknolojileri, tüm Avrupa ve Amerikan standartlarına uygun ortağımız işleme ekipmanları ile üretmektedir.

Müşterilerimize eşsiz bir önerme kullanılan Tetrapak Dolum makineleri, örneğin entegre dolum makineleri, gibi daha pahalı ve teknolojik açıdan gelişmiş makinelerde genellikle gerekli olacaktır süreçleri, kullanılan makinelerin entegre kapasitemizi. Bu büyük ölçüde hala en üst teknoloji ürünü makine erişirken, projenin maliyetini düşürür. Biz, kardeş şirketimiz MachinePoint ikinci Makine, son on yıl içinde ikinci el makine iş lideri için bu sayesinde yapmak gelemez. Ikinci el pazarında Bu deneyim bize projelerimiz bu makineleri içeren riskleri almak ve düşük bir başlangıç ​​yatırımı ile yüksek endüstri standartlarına uymak, düşük maliyetle kaliteli ve güvenilir çözümler sunmak için izin verir. "

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde