MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Jak koupit použité stroje



  This is not an official translate. Original version here

  Trh pro použité průmyslové vybavení je jeden velký s mnoha prodejců venku. Jakékoli rozhodnutí o koupi, pokud jde o použité stroje, musí být učiněno po zvážení mnoha věcí, protože i na sekundárním trhu pro strojní zařízení, náklady jsou vysoké a chcete vytvořit značné investice.

  Zde jsou faktory, které byste měli zvážit při nákupu použitých strojů -

  1. Vaše požadavky - Musíte mít jasnou představu o tom, co chcete koupit a jak to bude přidávat hodnotu k vašemu podnikání. To vyžaduje znalost procesu průtok při své výrobní základny a zbývající dobu životnosti zařízení.

  2. Váš rozpočet - Váš rozpočet bude diktovat mnoho věcí, včetně značky a přesný typ modelu, který si můžete zakoupit. Musíte mít jasnou rozpad nákladů spojených s nákupem rozhodnutí. Patří mezi ně náklady na další potřebné prostory, v případě potřeby, náklady na přepravu stroje do výroby, přetvářky a smontování stroje, náklady na stroje a různé cla, atd.

  3. Partnerství správné lidi - Vzhledem ke globální povaze tohoto podnikání, to není možné, aby kupující v vědět o nejlepší nabídky tam z hlediska nákladů a kvality. Toto je místo, kde makléři přijít, dobré makléřské firmy budou moci seznámit vás s několika možnostmi, a pomůže vám vybrat nejvhodnější zařízení pro vaše potřeby.

  4. Vizuální kontrola - důležitost tohoto aspektu nelze přeceňovat, na internetu si za snadné a můžete provádět spoustu online obchodní komunikace, ale není tam žádná alternativa k fyzické kontroly zařízení se chystáte k nákupu. Použité stroje je obvykle není oprávněná, co potřebujete vědět rozsah rekonstrukce, a získat představu o aktuálním stavu zařízení. Měli byste trvat na testu a mějte oči a uši otevřené pro vyprávět příběh-znamení stroje nemocného-zdraví, jako jsou neobvyklé vibrace nebo hluk. Informujte se o stavu údržby a mějte oči otevřené pro opotřebované díly.

  5. Veletrhy - Firmy, ať velký nebo malý, nesmírně prospěch tím, že pravidelně navštíví veletrhy použité stroje obchodu, jako je největším veletrhem v Evropě o zahájení 21. dubna, za pár dní ode dneška. Učení a kontakty na těchto veletrzích se často prokázat neocenitelné, když se dostanete dolů k tomu, aby nákup-příbuzná rozhodnutí.

  6. Vyjednávat - Vaše fyzické pozorování strojního zařízení vám umožňuje jednat s prodávajícím či makléře. Neváhejte a názvu ceny cítíte, že je spravedlivé pro stroj. Zkuste a získat výhodnější dodací podmínky, jako je volný na vašich stránkách, dopravy, které nese prodávající, atd.

  7. Získejte vše na papíře - Toto je velmi důležitý krok v nákupu použitých strojů. Získejte vše v záznamu, od první formální nabídku, podrobnosti o strojích, doprovodné příslušenství, dodacích podmínek, způsob platby, rozsah odpovědnosti kupující, prodávající odpovědnost, atd.

  Na závěr lze říci, že úspěšný nákup použitých strojů vyžaduje due diligence od kupujícího, partnerství dobrý makléř, který ví, vnitřní fungování podniku může být velká pomoc.

  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00



  Firemní video