MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Jak koupit použité stroje


This is not an official translate. Original version here

faktory, aby zvážila při nákupu použité stroje

Trh pro použité průmyslové vybavení je jeden velký s mnoha prodejců tam venku, protože je to velmi roztříštěné. V posledních dvou desetiletích společnosti byly pomocí internetových technologií, jejichž cílem je soustředit se na použité nabídku a poptávku. Nicméně na trhu je stále velmi segmentovaný, hodně podnikání se provádí off-line a místní přítomnost na trzích s off line podpora je klíčem k dosažení těch nejlepších strojů a bezpečné transakce.

Dokonce i když mluví o použitých strojů náklady jsou vysoké a je zde značné investice. Jakékoli rozhodnutí o nákupu musí být provedeno opatrně. Použité stroje kupující mají různé profily, od firem omezených rozpočtem firmám časově omezená. Použité stroje a je způsob, jak koupit kvalitní značky za dostupné ceny, a také umožňuje firmám přístup k strojů bez čekací doby.

Zde jsou faktory, které byste měli zvážit při nákupu použitých strojů.

1. Definujte dobře vaše požadavky - Musíte mít jasnou představu o tom, co chcete koupit. Předchozí znalost značky kupujete je výhoda, zvláště pokud máte v domě tým specializující se na této značky. Pokud si nejste jisti, nejlepší stroj, který vyhovuje vašim potřebám, jste nově příchozí do průmyslu, nebo chcete změnit značky, hledat tu správnou odbornou radu. Prodejci použitých strojů a strojních obvykle mají dobré znalosti o různých značek a modelů, jak se vypořádat nejen s nejnovějším vývojem, ale vím, výkonnost starých modelů, dostupnost náhradních dílů na trhu, a to, co by mohlo být považováno za dobrou investici.

2. Rozpočet - Váš rozpočet bude diktovat mnoho věcí, včetně značky a přesný typ modelu, který si můžete koupit, stejně jako strojů věku a stavu. Musíte mít jasnou rozpad nákladů spojených s rozhodování o koupi. Patří mezi ně náklady na další místo vyžadováno, je-li to nutné; Náklady na přepravu stroje do svého výrobního závodu; přetvářky a smontování stroje; nějaké upgrady budete chtít na stroji. Většinou existuje jasná korelace mezi cenou, stav strojů a značku. Pokud plánujete na získání smlouvat musíte být flexibilní, se svým časem, a pohybovat se rychle jestliže se zobrazí. Nicméně, většina prodejů stroje mají tržní cenu určenou nabídkou a poptávkou, stejně jako cena stanovená prodejcem, který by mohl být také stanoven prostřednictvím odpisů.

3. Vaše načasování - načasování je klíčem použitých strojů trhu. Když zjistíte, co jste hledali, pohybovat rychle, protože stroje jsou jedinečné, a v některých značek a modelů příležitosti jsou vzácné. Také méně tlačil jste na čas tím větší šance, budete muset najít dohodu. Nicméně, mějte na paměti, že u některých typů strojů vyjednává je obtížné sehnat, neboť poptávka často převyšuje nabídku a mohou proklouznout rychle.

4. Přístup lepších strojů a více strojů pomocí použitých strojů obchodníka - Vzhledem ke globální povaze tohoto podnikání, to není možné, aby kupující vědět o nejlepší nabídky z hlediska nákladů a kvality venku. To je místo, kde makléři přijít. Dobrá zprostředkování firma bude moci představit vám více možností a které vám pomohou vybrat ty nejlepší použité stroje pro vaše potřeby. Prostřednictvím profesionálního použitých strojů firmy, budete mít přístup ke strojům, které jste nemohli najít na vlastní pěst.

5. Vizuální kontrola - Význam tohoto aspektu nelze přeceňovat. Na internetu učinila komunikaci snadno a on-line obchod se stává normou, ale fyzicky kontrolu stroje je vysoce doporučeno. Použité stroje obvykle není v záruce. Musíte znát rozsah rekonstrukce a získat představu o aktuálním stavu stroje. Ty by měly trvat na zkušebním provozu a aby se vaše oči a uši otevřené pro sdělovače známky stroj špatného zdravotního stavu, například neobvyklé vibrace nebo zvuky. Zjistit o záznamů o údržbě a pozor na poškození. Hostující stroj na je původní tovární vám umožní přístup ke klíčovým informacím, jako vidět typ závodu bylo pracuje v, setkání tým, který to běželo a učí lépe, jak to funkce. Případně můžete požádat o profesionální hodnocení, která provádí technici značek. MachinePoint osobně doprovází své zákazníky ke kontrole strojů a pomáhat jim projít kontrolní seznam bodů podle potřeby.

6. Výpočet všichni koneční náklady - mít na paměti, demontáž, stěhování a náklady na instalaci, stejně jako všechny upgrady budete chtít udělat, aby strojní zařízení. Někdy se tyto náklady mohou významně ovlivnit výslednou cenu transakce.

7. Práce s firmou, která vám může poskytnout všechny potřebné služby - Práce s použitými stroji obchodníka, která poskytuje tyto služby vám ušetří spoustu času a zbytečnému riziku. Nepodceňujte důležitost demontáže, balení a správné nakládání stroje. Správná funkce vašeho strojního zařízení bude záležet, aby každá z těchto fází je provedeno správně. Budete potřebovat společnost, které vám pomohou s tím, jak je s největší pravděpodobností nebude mít tyto typy kontaktů v zemi, kde se nachází zařízení. Kromě toho si vybrat použité poskytovatele strojů, kteří mají zkušenosti dělá mezinárodní přepravu techniky. Například MachinePoint má specifické použité strojní pojištění, který by nebyl schopen se dostat sami a že přepravní společnosti většinou neposkytují.

8. Dostat všechno na papíře - Jedná se o velmi důležitý krok při koupi použité stroje. Získejte vše písemně včetně první formální citace, podrobnosti o zařízení, doprovodných doplňků, dodací podmínky, způsob placení, rozsah kupujícího odpovědnosti, prodejce odpovědnosti atd To vám pomůže vyhnout se zbytečným nejasnostem v budoucnu.

Na závěr lze říci, že úspěšný nákup použitých strojů vyžaduje náležitou péči ze strany kupujícího. Partnerství s dobrým makléř, který ví, vnitřní fungování podniku může být nevyčíslitelné přidanou hodnotu pro vás.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás