Jak kupić używaną maszynę? Na co zwracać uwagę?


This is not an official translate. Original version here

Rynek używanych urządzeń przemysłowych jest duży wielu sprzedających tam. Wszelkie decyzje dotyczące zakupu używanych maszyn musi odbywać się po zapoznaniu się wiele rzeczy, bo nawet na rynku wtórnym maszyn, koszty są wysokie i robisz znacznych inwestycji.

Oto czynniki, które należy rozważyć przy zakupie używanych maszyn -

1. Twoje wymagania - Musisz mieć jasne wyobrażenie tego, co chcesz kupić i jak będzie ona stanowić wartość dodaną dla firmy. Oznacza to znając przebieg procesu na bazę produkcji oraz pozostałego okresu użytkowania tego sprzętu.

2. Budżet - Budżet będzie dyktować wiele rzeczy, w tym marki i dokładny typ modelu, który można kupić. Musisz mieć jasne rozpadu koszty związane z decyzji o zakupie. Są to koszty dodatkowe miejsca na dysku, w razie potrzeby, kosztów transportu maszyn do fabryki, fałszywy i montażu maszyn, koszty maszyn i zastosowanie różnych obowiązków, itp.

3. Współpraca właściwych ludzi - Ze względu na globalny charakter tej branży, nie jest możliwe dla kupującego być w wiedzieć o najlepszych tam pod względem kosztów i jakości. To jest gdzie brokerzy są w, dobra firma pośrednictwa będą mogli zaprezentować Państwu wiele opcji i pomoże wybrać najlepsze używane maszyny do swoich potrzeb.

4. Oględziny - znaczenie tego aspektu nie można przecenić, że Internet stał się łatwy i komunikacji można przeprowadzić wiele online komunikacji biznesowej, ale nie ma alternatywy dla inspekcji fizycznie maszyny masz zamiar zakupu. Maszyny używane zwykle nie jest uzasadnione, musisz wiedzieć, w zakresie remontu, i zorientować się, rzeczywisty stan maszyny. Należy nalegać na testowym i mieć oczy i uszy szeroko otwarte na znaki ostrzegawcze maszyn złego stanu zdrowia takich jak nietypowe wibracje i hałas. Dowiedz się więcej o stanie utrzymania i mieć oczy otwarte na zużyte na zewnątrz.

5. Targi - Firmy, czy duże czy małe, korzystać ogromnie regularnie odwiedzających targi używanych maszyn, takich jak największych targach w Europie się rozpocząć 21 kwietnia, w kilka dni od teraz. Uczenie się i nawiązania kontaktu w takich targach mogą często okazać się bezcenne, gdy pojawi się w dół do podejmowania decyzji zakupowych związanych.

6. Negocjuj - Twoja fizycznej obserwacji maszyny upoważnia do prowadzenia negocjacji ze sprzedawcą lub brokera. Nie wahaj się nazwa cena myślisz, że jest sprawiedliwy dla maszyny. Spróbuj uzyskać korzystniejsze warunki dostaw, takie jak bezpłatny witryny, transportu ponoszone przez sprzedawcę, itp.

7. Pobierz wszystko na papierze - jest to bardzo ważny krok w zakupie używanych maszyn. Pobierz wszystko na zapis, od pierwszego notowania formalne, szczegóły maszyny, akcesoria towarzyszące, warunki dostawy, sposób płatności, zakres odpowiedzialności nabywcy, odpowiedzialność sprzedawcy, itp.

Podsumowując, można powiedzieć, że udany zakup używanych maszyn wymaga należytej staranności ze strony nabywcy; partnerem dobry broker, który wie, wewnątrz pracy firmy może być bardzo pomocne.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie