MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


How to buy used machinery


This is not an official translate. Original version here

Kullanılmış makine satın alırken faktörler dikkate

Son derece orada parçalanmış olduğundan dışarı kullanılan endüstriyel ekipman için pazar birçok satıcılarla büyük bir tanesidir. Son yirmi yılda şirketlerin ikinci el ekipman arz ve talep konsantre amaçlayan internet teknolojisini kullanıyoruz. Ancak, piyasa hala çok parçalı olduğunu, birçok iş hattı ve hat desteği iyi makineleri ve güvenli işlem ulaşan anahtarıdır kapalıyken pazarlarda yerel bir varlık kapalı yapılır.

kullanılmış makine bahsederken bile maliyetleri yüksektir ve önemli bir yatırım yoktur. Herhangi alım kararı dikkatle yapılmalıdır. Kullanılmış makine alıcılar zaman sınırlı şirketlere bütçeyle sınırlı firmalardan çeşitli profillere sahip. Kullanılmış makine erişilebilir fiyatlarla iyi markaları satın almak için bir yol olduğunu ve aynı zamanda sürelerini beklemeden erişim makine şirketlerin verir.

İşte kullanılmış makine satın alırken düşünmelisiniz faktörlerdir.

1. Gereksinimlerinizi iyi tanımlayın - Ne satın almak istediğiniz konusunda net bir fikriniz olması gerekir. Satın aldığınız markanın daha önceki bilgisi, özellikle de bu marka konusunda uzmanlaşmış bir şirket içi ekibiniz varsa, bir avantajdır. İhtiyaçlarınıza en uygun makineden emin değilseniz, sektöre yeni bir girersiniz veya markaları değiştirmek istiyorsanız, doğru profesyonel tavsiye alın.

2. Bütçeniz - Bütçeniz marka ve satın alabilmesi kesin model tipi yanı sıra makine yaşı ve durumu gibi birçok şeyi belirleyecektir. Eğer satın alma kararı ile ilgili maliyetler net bir parçalanmasının olması gerekir. Bu, gerekirse ek alan maliyet gerekli içerir; fabrikanıza makineleri taşıma maliyeti; dissembling makineleri yeniden monte; herhangi bir yükseltme Eğer makinede isteyebilirsiniz. Çoğu kez fiyat, makine koşulu ve marka arasında açık bir ilişki vardır. Eğer bir pazarlık alma konusunda planlıyorsanız size zaman esnek olmasıve hızlı bir şekilde eğer bir görünür taşımak zorunda. Ancak, çoğu makine satış arz ve talep tarafından belirlenen bir piyasa fiyatını, hem de aynı zamanda amortisman yoluyla belirlenebilir satıcı tarafından fiyat belirledik.

3. Zamanlamanız - Zamanlama kullanılan makine pazarında anahtarıdır. Eğer aradığınızı bulduğunuzda, makineler benzersiz olarak, hızlı hareket ve bazı markalar ve modeller imkanları kıt. Ayrıca daha az zaman için bir pazarlık bulmak zorunda fazla şansı baskı yaptı. Bununla birlikte, bazı makine tipleri için pazarlık talep genellikle arzı aştığı olarak gelip zordur ve hızlı bir şekilde kayma olabilir unutmayın.

4. Kullanılmış bir makine tüccar sayesinde daha iyi makineleri ve daha fazla makine Erişme - Bir alıcı maliyet ve kalite açısından en iyi orada fırsatlar hakkında bilmek için bu işin küresel doğası göz önüne alındığında, bu mümkün değildir. Broker gelip yerdir. İyi bir simsarlığı firması birden fazla seçenekten ve ihtiyaçlarınız için en çok kullanılan makine seçmek yardımıyla size sunmak mümkün olacaktır. Profesyonel bir el makine şirketi aracılığıyla kendi başınıza bulamadık makinelere erişebilecek.

5. Görsel inceleme - bu yönünü önemi göz ardı edilemez. İnternet kolay haberleşme yaptı ve çevrimiçi iş norm haline gelmiştir ama fiziksel makineleri teftiş şiddetle tavsiye edilir. Kullanılmış makine güvence altına genellikle değildir. Sen yenileme kapsamını bilmek ve makinenin gerçek durumu hakkında bir fikir almak gerekir. Bir deneme kaçak ısrar ve gözlerini tutmak ve kulakları böyle olağandışı titreşim veya sesler olarak makine sağlık bakımından gammaz işaretler için açılmalıdır. bakım kayıtları hakkında bilgi edinin ve bozulma dikkat edin. Makineyi ziyaret orijinal fabrika Eğer bu çalışmaktadır fabrikanın türünü görme koştum takımı toplantı ve daha iyi nasıl fonksiyonlarını öğrenme gibi önemli bilgilere erişim sağlar olduğunu. Alternatif olarak, markaların teknisyenleri tarafından yapılan profesyonel bir değerlendirme için sorabilirsiniz. MachinePoint şahsen gerektiği gibi noktaları kontrol listesi üzerinden bunları yayınlayıp makineleri ve yardım incelemek için onun alıcılar eşlik eder.

6. Hesaplayın tüm nihai maliyetler - isteyebileceğiniz Zihin demontaj, taşıma ve montaj maliyetlerinde Ayı yanı sıra herhangi yükseltmeleri makine yapmak. Bazen bu giderler büyük ölçüde işlemin nihai fiyatını etkileyebilir.

7. Size gerekli tüm hizmetleri sağlayabilecek bir şirketle çalışın - Bu hizmetleri sağlayan kullanılmış bir makine tüccarıyla çalışmak size çok zaman ve gereksiz risk kazandıracaktır. Makinenin sökülmesi, paketlenmesi ve yüklenmesinin önemini hafife almayın. Makinelerinizin doğru çalışması, bu aşamaların her birinin doğru şekilde yapılmasına bağlı olacaktır. Bu konuda size yardımcı olacak bir şirkete ihtiyacınız var, çünkü büyük olasılıkla makinenin bulunduğu ülkede bu tür kişilere sahip olmayacaksınız. Ayrıca, uluslararası makine taşımacılığı konusunda deneyimli bir makine sağlayıcısı seçin. Örneğin, MachinePoint, kendiniz alamayacağınız ve nakliye şirketlerinin genellikle sağlamadığı özel kullanılmış makine sigortasına sahiptir.

8. Kağıt üzerinde her şeyi alın - Bu kullanılmış makine satın almak için çok önemli bir adımdır. İlk resmi teklif, makinelerin detayları, beraberindeki aksesuarlar, teslimat şartları, ödeme şekli, alıcı yükümlülüğü, satıcı yükümlülüğü vb. Dahil olmak üzere her şeyi alın. Bu, gelecekte gereksiz karışıklıklardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, kullanılmış makine başarılı bir satın alma alıcıdan durum tespiti gerektiren söylenebilir. iş içi çalışma bilen iyi bir komisyoncu ile Ortaklık size hesaplanamaz katma değerin olabilir.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde