MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Jak vybrat správnou značku strojů a model pro váš projekt


This is not an official translate. Original version here

Illig stroje na tvarování za tepla
Vysoké procento zákazníků, kteří se obrátit na MachinePoint, požádají o konkrétní značku a model. Jedná se hlavně o kupující použitých strojů, kteří jsou v podnikání již léta a mají velké strojní znalosti; nebo podnikatelé, kteří jednoduše obnovují své linky se známými značkami a modely. Důležité procento kupujících však zahajuje nové projekty nebo si přeje změnit svou obvyklou značku. Nedostatek znalostí o různých značkách a modelech může vést k nesprávným investicím. Mít správnou radu může znamenat rozdíl mezi dobrými a špatnými investicemi.

Při nákupu strojů najdete řadu modelů a výrobců. Tato nabídka je ještě širší na trhu s použitými stroji, kde se různé modely vyrobené za posledních 20 let od stejných značek shodují. Najdete zde nejstarší a nejmodernější modely; na nejnovější s nejmodernějšími technologiemi.

Abychom zvolili nejvhodnější strojní zařízení pro každý projekt, je třeba zvážit konečný vyrobený výrobek, určený výrobní profil, rozpočet a současnou i budoucí výrobní kapacitu. Také se vyvarujte nadměrného rozměru nebo chybného výpočtu ziskovosti strojního zařízení.

Profesionálové společnosti MachinePoint analyzují každý klient a projekt, aby doporučil některé modely a značky před ostatními. Tato rozsáhlá znalost vybavení v nejpokročilejších a nejstarších modelech má vysokou hodnotu.

Nejpokročilejší technologie není vždy nejlepší. Měla by být zvážena strategie určování polohy výrobku a očekávání spotřebitelského trhu. Většina inovativních strojů vyžaduje vyšší kvalifikaci technického operátora a vyšší odbornou přípravu. Jedná se o stroje s větší elektronikou a méně mechaniky. Chcete-li mít moderní vybavení, musíte mít správnou technickou pomoc místně. V oblasti musí být mechanici, kteří jsou schopni opravit a udržovat strojní zařízení jednoduchým a levným způsobem.

Také každý trh má více standardních a více přijatých modelů. Koncentrace určitých značek na trhu vytváří řadu výhod pro průmyslové, takovou dostupnou pracovní sílu a techniky pro řízení strojů a místních technických služeb s rozsáhlými zkušenostmi s údržbou. Výběr více pokročilých nebo méně známých modelů na místním trhu může znamenat větší riziko pro investora, i když to může znamenat také diferenciační faktor. Tato analýza a výzkum by měl být proveden před rozhodnutím o konkrétním modelu nebo značce.

Geografické trhy se liší poptávkou po určitých modelech a značkách. Například: ve strojích extruze a vyfukování MachinePoint prodává ve vznikajících afrických ekonomikách především velmi jednoduché stroje od devadesátých let, které vyrábějí jednovrstvé lahve hydraulicky poháněné, které mohou ukládat většinu tekutin, s jednoduchou údržbou a základní regulací hlavy. Ve srovnání s vícevrstvým vyfukovacím lisem s koextrudérem, složitějším nastavením a pro produkt s větší penetrací ve vyspělých ekonomikách.

Konečně dostupnost je klíčem na trhu s použitými výrobky. Některé typy strojů a modely se prodávají před tím, než se dostanou na naše webové stránky, protože poptávka přesahuje nabídku. To se děje například s relativně novými liniemi dobře známých značek koextruzního filmu foukat 3 vrstvy 1800 široký a Illig tvarovatelných strojů modely UA100 a UA155.

Faktory, které je třeba vzít v úvahu při výběru správné značky a modelu strojního zařízení:

1. Předvídat současné a budoucí potřeby výroby
2. Definovat potřebné konečné výrobky
3. Vyzkoušejte dostupnost pracovní síly na vašem místním trhu a vybavení, abyste je mohli vycvičit na potřeby vašeho vybavení
4. Dostupnost místních technických služeb pro opravy a údržbu strojního zařízení

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás