Jak wybrać odpowiednią markę i model maszyny dla swojego projektu

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

maszyn do termoformowania Illig
Wysoki odsetek klientów, którzy kontaktują MachinePoint zażądać konkretnej marki i modelu. Są to głównie kupujący używane maszyny, którzy są w biznesie od lat i mają świetną wiedzę o maszynach, lub przedsiębiorców, którzy są po prostu odnawiając swoje linie ze znanych marek i modeli. Jednak ważny odsetek kupujących rozpoczynają nowe projekty lub chcą zmienić swoją zwykłą markę. Brak wiedzy na temat różnych marek i modeli może prowadzić do błędnych inwestycji. Posiadanie właściwej porady może sprawić, że różnica między dokonaniem dobrej lub złej inwestycji.

Kupując maszyny można znaleźć różne modele i producentów. Oferta ta jest jeszcze szersza na rynku maszyn używanych, gdzie różne modele produkowane w ciągu ostatnich 20 lat z tych samych marek pokrywają się. Można znaleźć od najstarszych i większości modeli mechanicznych, do najnowszych z najbardziej zaawansowanych technologii.

Aby wybrać najbardziej odpowiednie maszyny dla każdego projektu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę końcowy produkt wytwarzany, przeznaczony profil fabryki, budżet oraz obecne i przyszłe zdolności produkcyjne. Również unikanie przewymiarowania lub błędnie obliczając rentowność maszyn.
Specjaliści MachinePoint analizują każdego klienta i projektu, aby polecić niektóre modele i marki nad innymi. Ta rozległa wiedza na temat sprzętu w najbardziej zaawansowanych i najstarszych modeli jest wysokiej wartości.

Najbardziej zaawansowana technologia nie zawsze jest najlepsza. Należy rozważyć strategię pozycjonowania produktu i oczekiwania rynku konsumenckiego. Najbardziej innowacyjne maszyny potrzebują większych kwalifikacji technicznych operatora i większe szkolenia. Są to maszyny z większą ilością elektroniki i mniej mechaników. Aby mieć nowoczesny sprzęt jest konieczne, aby mieć odpowiednią pomoc techniczną lokalnie. Nie musi być mechaników w obszarze, którzy są w stanie naprawić i konserwacji maszyn w prosty i niedrogi sposób.

Ponadto, każdy rynek ma więcej standardowych i bardziej akceptowanych modeli. Koncentracja niektórych marek na rynku tworzy szereg korzyści dla przemysłowców, takich dostępnych siły roboczej i techników do zarządzania maszyn i lokalnych usług technicznych z dużym doświadczeniem w konserwacji. Wybór bardziej zaawansowanych lub mniej znanych modeli na rynku lokalnym może oznaczać większe ryzyko dla inwestora, choć może również oznaczać czynnik różnicujący. Analizę i badania należy przeprowadzić przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego modelu lub marki.

Rynki geograficzne różnią się pod względem popytu na niektóre modele i marki. Na przykład: dla wytłaczarek z rozdmuchem maszyn, MachinePoint sprzedaje w gospodarkach wschodzących Afryki głównie bardzo proste maszyny z lat 90-tych, które produkują jednowarstwowe butelki, napędzane hydraulicznie, które mogą pomieścić większość płynów, z prostą konserwacją i podstawową regulację głowy. W porównaniu do wielowarstwowej współwytłaczarki z rozdmuchem maszyny do formowania z rozdmuchem, bardziej skomplikowane do dostosowania i dla produktu o większej penetracji w krajach rozwiniętych.

Wreszcie, dostępność jest kluczowa na rynku maszyn używanych. Niektóre typy maszyn i modeli są sprzedawane zanim trafią na naszą stronę internetową, ponieważ popyt przewyższa podaż. Dzieje się tak na przykład w przypadku stosunkowo nowych linii znanych marek folii współwytłaczającej o szerokości 3 warstw 1800 i maszyn do termoformowania Illig modeli UA100 i UA155.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej marki i modelu maszyny:

1. Przewidywanie obecnych i przyszłych potrzeb produkcyjnych
2. Zdefiniuj zapotrzebowanie na produkt końcowy
3. Badanie dostępności siły roboczej na lokalnym rynku i w zakładzie w celu wyszkolenia ich w zakresie potrzeb sprzętowych
4. Dostępność lokalnych służb technicznych do naprawy i konserwacji maszyn

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie