Projeniz için doğru makine markası ve modeli nasıl seçilir?

- Haberler

This is not an official translate. Original version here

Illig termoform makineleri
MachinePoint temas müşterilerinin yüksek oranda belirli bir marka ve modelini talep ediyoruz. Bunlar ağırlıklı olarak yıllardır iş olmuştur ve büyük bir makine bilgisine sahip olması kullanılan makinelerin alıcılar vardır; ya da sadece bilinen marka ve modellerde hatlarını yeniliyorlar girişimciler. Ancak, alıcıların önemli bir yüzdesi yeni projeler başlatma veya olağan markasını değiştirmek istiyorsunuz. farklı marka ve modellerin bilgi eksikliği yanlış yatırımlara yol açabilir. Doğru tavsiye sahip olmak, iyi ya da kötü bir yatırım yapma arasındaki fark yaratabilir.


makine satın alırken modelleri ve üreticilerin çeşitli bulabilirsiniz. Bu teklif aynı markaların son 20 yılda üretilen farklı model denk kullanılan makine pazarında daha da geniş. Sen eski ve en mekanik modellerden bulabilirsiniz; En gelişmiş teknolojilerle en yeni için.


Her proje için en uygun makine seçmek üzere son imal ürünü, mukadder fabrika profili, bütçe ve şimdiki ve gelecekteki üretim kapasitesini dikkate alınması gerekmektedir. Ayrıca aşırı boyutlandırılması kaçınma veya hatalı makine karlılık hesaplanması.


MachinePoint en uzmanları her istemci ve proje diğerlerine bazı modelleri ve markaları tavsiye analiz edin. En gelişmiş ve en eski modellerinde Bu geniş ekipman bilgisi yüksek değere sahiptir.


En gelişmiş teknoloji her zaman en iyi değildir. Ürün konumlandırma stratejisi ve tüketici pazarı beklentileri dikkate alınmalıdır. En yenilikçi makine daha fazla teknik operatörün nitelikleri ve daha fazla eğitim gerekir. Bunlar daha elektronik ve daha az mekaniği ile makinelerdir. modern donanım sahibi olmak lokal olarak doğru teknik yardım olması gereklidir. onarım ve basit ve ucuz bir şekilde makine muhafaza edebilen alanında mekaniği olmalı.


Ayrıca, her piyasa daha fazla standart ve daha kabul modelleri vardır. Bir pazarda belli markaların konsantrasyonu bakımı konusunda geniş deneyime sahip sanayici, böyle bir mevcut çalışma kuvvet ve makine yönetmek için teknisyenler ve yerel teknik hizmetler için bir dizi avantajı yaratır. aynı zamanda bir farklılaşma faktörü anlamına gelebilir ancak yerel pazarda daha gelişmiş veya daha az bilinen modeller seçimi, yatırımcı için daha büyük bir risk anlamına gelebilir. Bu analiz ve araştırma belirli bir model veya markaya karar vermeden önce yapılmalıdır.


Coğrafi piyasalar belli modeller ve markalar için talep farklıdır. Örneğin: ekstrüzyon üfleme kalıplama makineleri, MachinePoint tek katmanlı şişe üretimi 1990'lardan esas olarak çok basit makineler ortaya çıkmış bulunan
Afrika ekonomilerinde satan, hidrolik olarak basit bakım ve basit kafa düzenleme ile en sıvıları, depolayabilir olan tahrik. ayarlamak için daha karmaşık bir çok katmanlı co-ekstrüzyon şişirme makine, ve gelişmiş ülkelerde daha penetrasyon ile ürün için karşılaştırıldığında.

Son olarak, kullanılabilirlik ikinci el pazarında anahtarıdır. onlar sitemizde gitmeden önce talep arzı aştığı için bazı makine türleri ve modelleri, satılmaktadır. Bu 3 kat 1800 genişliğinde ve
Illig termoform makineleri modelleri UA100 ve UA155 üfleme birlikte-haddeleme, filmin iyi bilinen markaları nispeten yeni hat örneğin olur.

Makinelerin sağ markasını ve modelini seçerken faktörler dikkate almak:
1. Mevcut ve gelecekteki üretim ihtiyaçlarını öngörme
2. Üretilen nihai ürün ihtiyaçlarını tanımlayın
3. Yerel pazarınızda araştırma iş gücü mevcudiyeti ve ekipman ihtiyaçlarınız için onları eğitme
4. Makinelerin onarımı ve bakımı için yerel teknik servislerin mevcudiyetini analiz etmenize yardımcı olur.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Diğer ofislermiz için »

MachinePoint dünyanın her yerinde