MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


V Indii poptávka po použitých strojů


This is not an official translate. Original version here

Prodáváme vaše plasty a nápoje použité stroje MachinePoint India
... Říká Cesar Rodriguez, zakladatel a managing partner, stroj bod Consultants SL - mezinárodní obchodní společnost, která se zabývá odborníků specializovaných na prodej druhý-strojní zařízení v oboru zpracování plastů. To má základní odborné znalosti v oblasti strojního zařízení pro extruzi fólie a konverzi, vytlačování trubek, trubek a profilů, stejně jako tvarování výrobků, mezi ostatními. V tomto exkluzivním rozhovoru s e-Sarita Kutty, Rodriguez nastiňuje převažující scénář v použitých strojů na trhu v Indii a ke složitosti použitých strojů transakcí.

O trendech v Indickém odvětví zpracování plastů ...
Indie je již na cestě stát se pátou největší spotřebitelský trh na světě do roku 2025. Předpokládá se, že celkové indické spotřebitelské výdaje budou zhruba 1,77 bilionů amerických dolarů v roce 2025.
Mluvící plastů specificky, Indie má potenciál stát se centrem pro vývoz zpracované výrobky z plastů, zejména z důvodu nízké výrobní náklady. Zprávy naznačují, že vývoz hotových výrobků z Indie by mohly dosáhnout 200 miliard dolarů do roku 2012 navíc k odhadované trh 300 miliard dolarů. To je jednoduchý důvod, proč mnoho zahraničních hráčů, včetně nás mají zájem o investování do indického trhu. Dále, mnoho společných podniků se uskuteční v indické odvětví zpracování plastů.

O trendech souvisejících s použitých strojů pro zpracování plastů v Indii, vis-à-vis evropských trzích ...
Poptávka po použitých strojů v Indii téměř zdvojnásobila 2008 - 2009. Je také čtvrtý největší země z hlediska poptávky po použitých strojů. Toto je Indie velmi důležitým trhem pro MachinePoint, jak jsme byli svědky mnoha poptávky po evropských použité stroje zde.
Nicméně, 'použité' slovo není vždy zaměstnán ve správném slova smyslu. Ve skutečnosti, většina procesorů spojovat výraz použité stroje s levným stroje, že to není vždy pravda. Dále bylo zjištěno, že téměř každý procesor je na pozor na příležitosti k nákupu levnější použité stroje, ale jsou jen zřídka v naléhavých kupovat. To má za následek zvýšení poptávky, ale aby přepočítacího koeficientu je velmi nízká z této oblasti.
Naopak, v evropských regionech, přepočítací koeficient je mnohem vyšší, ve skutečnosti se počet prodaných strojů je třikrát vyšší. To je proto, že při evropských zpracovatelů look pro zvláštní mašinérie, mají tendenci dokončit na řešení v krátkém čase, zatímco indické procesory trvat velmi dlouho, pokud jde o výběr stroje, které vyhovuje jejich proces, a také při jednání o cenový faktor.
Kromě toho, co indické procesory nenajdete použité stroje vyrobené v Evropě rentabilní - více tak v případě menších strojů - jako náklady na přepravu vždy zvyšuje cenu stroje.
Nicméně, pokud jde o nákup areálu a větších strojů, evropské technologické přece dělá rozdíl, a náklady na dopravu příliš se zdají být zanedbatelné.

MachinePoint strategie k využití těchto příležitostí ...
Máme plány na zvýšení naší přítomnosti v Indii v příštích letech. Být finančně nezní moc nám pomohl zapojit se do velkých projektů. Kromě toho jsme dokonce nabízejí finanční podporu pro kupující. Naše banky mají finanční tie-up s většinou znárodněných bank v Indii, a to pomáhá při rozšiřování jakoukoli pomoc, pokud se vyžaduje, místní kupci. Kromě toho nabízíme pouze kvalitní stroje, které mohou být prodávány bez jakékoli rekonstrukce či okamžitou pozornost funkčních částí strojního zařízení.
A zatímco použitých strojů na trhu je plná drobných podnikatelů obchodování v použité stroje, MachinePoint podařilo profesionalizaci této činnosti po dosažení kritického množství, což z nás dělá největšího evropského prodejce použitých strojů. Máme přítomnost ve většině hlavních evropských trzích, a to je, že klíčem k mít široké portfolio kvalitních použitých strojů na prodej. Přestože jsme se sídlem ve Španělsku, máme zastoupení v Německu, Itálii, Polsku, Rusku, atd., a také tie-up s místními prodejci. Považuji to za naprosto zásadní, protože pomáhá při ceně-negotiation fázi.
Prodej strojního zařízení může být docela náročný, pokud provádí bez nároku zkušenost, ale díky naší specializaci naší sítě mezinárodních odborníků (právníků technici, výrobci strojů, dopravci, riggers, makléři, dealeři, agenti a dražebníků), a náš závazek na nejvyšší kvalitní výkon, jsme už prodané stroje v 52 různých zemích ke spokojenosti obou kupujících a předchozích strojů vlastníků.
Vybíráme ty nejlepší stroje a poskytují nejlepší technické a logistické služby pro naše zákazníky. Také se starají o sběr, právní dohody, demontáž, balení, naložení, dopravu, vlastní formalit, uvedení do provozu nebo opravy strojního zařízení. V blízké budoucnosti plánujeme rozšíření naší celosvětové přítomnosti dalších.

Zařízení / stroje na zpracování plastů na nabídku od MachinePoint ...
Nabízíme použité stroje na dvou velmi různých průmyslových odvětvích: plasty sektoru a odvětví nápojů. V oboru zpracování plastů, nabízíme použité stroje pro vytlačování (trubky a profily), obaly (fólie, sáčky, fólie vytlačování, film tisk, atd.), tvarování a rána moudling. Injekční, my jen soustředit na vstřikovací stroje na předlisky a čepice, zatímco pro odvětví nápojů, nabízíme použité stroje pro mlékárny, nealkoholické nápoje sycené oxidem uhličitým a.

Budoucnost použité stroje na zpracování plastů sektoru ...
Klíčové faktory, které přispívají k růstu tohoto sektoru patří inovace / nové technologie spolu s vysokým výkonem stroje a nižší spotřebu energie. Vzhledem k tomu, hodně strojů vyrobených v Evropě splňuje všechna tato kritéria, bude hodně poptávka po použitých strojů z této oblasti. Dále, znalostní základny zpracování plastů stroje, nové technologie - a to jak v případě dovážených a domácích stroje - přinese v horizontu rozšířena pro podnikatele. Po tomto, jsme si vědomi, že v zájmu kompliment našich produktů bychom potřebovali podporu od několika amerických značek, a my se snažíme začlenit některé z nich v našem portfoliu.
Dále, několik asijských značek jsou také pocítit svou přítomnost v této aréně s vysoce inovativní zařízení, které má také dobrou zbytkovou hodnotu. V souladu s tím může MachinePoint se také podívat na dodávky použitých strojů značek z této oblasti.

Nějakou radu pro indické plasty procesory ...
Ano. Pokud indické plasty procesory jsou na pozor na použité stroje od evropských značek, které by měly rychlejší pohyb. Tím se zvýší jejich šance nejsou přicházejí o příležitosti.
Také, jak celý proces prodeje a nákupu použitých strojů je zdlouhavý, složitý a zahrnuje rizika, oni by užitečné, kdyby se využít služby a rady renomovaných společností, který by sloužil jako prostředník a pomoci jim posoudit celý aľ do dokončení fáze.
Dále, cena vždy se zdá být omezení s indickými kupci použitých strojů, a mají tendenci jednat o ceně ještě před nulování v na stroji. Proto navrhuji, aby předtím, než jednání na cenový faktor, by měli podívat na fungování zařízení pro zajištění, zda splňuje jejich potřeby a očekávání. Ve skutečnosti tam bylo několik případů, kdy indické kupující mají tendenci výfukových evropských prodejců, pokud jde o vyjednávání o cenách, a pak všechno se změní, jakmile stroje jsou kontrolovány, čímž se vytvoří hodně napětí mezi kupujícími a prodávajícími.
Také, před tím, než uvažovat o nákupu Použité stroje z Evropy nebo Ameriky, měla by mít na paměti, procesory přepravní náklady, a také ujistěte se, že stojí za cenu, jinak by mohli rozhodnout pro nový stroj, který je vyroben na místě.

Kalkulace-konec citátu
"Indie má potenciál stát se centrem exportu pro zpracované výrobky z plastů, zejména z důvodu nízké výrobní náklady. Zprávy naznačují, že vývoz hotových výrobků z Indie by mohly dosáhnout 200 miliard dolarů do roku 2012. "

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás