Wzrost popytu na maszyny używane w Indiach między rokiem 2008 a 2009

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Sprzedaj swoje maszyny z tworzyw sztucznych i napojów MachinePoint India
... Mówi Cesar Rodriguez, założyciel i partner zarządzający, Machine Point Consultants SL - międzynarodową firmą handlową, która angażuje specjalizujących się w sprzedaży maszyn używanych w sektorze tworzyw sztucznych. Posiada podstawowe doświadczenie w maszyny do produkcji folii i konwersji; wytłaczania rur, rur i profili, a także termoformowania produkty, między innymi. W tym ekskluzywnym wywiadzie dla e-Sarita Kutty, Rodriguez przedstawia dominujący scenariusz w rynku maszyn używanych w Indiach i skomplikowanego procesu transakcji używane maszyny.

Na temat tendencji w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych Indian ...
Indie są już na drodze stania się piątym co do wielkości rynku konsumenckiego na świecie do roku 2025. Przewiduje się, że całkowita Indian wydatki konsumpcyjne będą około 1,77 bilion dolarów do roku 2025.
Rozmowa z tworzyw sztucznych, w szczególności w Indiach ma potencjał, by stać się centrum wywozu towarów przetworzonych tworzyw sztucznych, głównie ze względu na niskie koszty produkcji. Raporty wskazują, że eksport wyrobów gotowych z Indii może sięgnąć 200 miliardów dolarów do roku 2012 oprócz szacuje rynek 300 miliardów dolarów. To z tego prostego powodu, dlaczego wiele zagranicznych zawodników w tym i my chętnie inwestują na rynku indyjskim. Ponadto, wiele wspólnych przedsięwzięć odbędzie się w indyjskim sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Na trendy związane z używane maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych w Indiach, vis-à-vis rynkach europejskich ...
Popyt na używane maszyny w Indiach wzrosła prawie dwukrotnie od 2008 do 2009 roku. Jest także czwartym co do wielkości w kraju pod względem popytu na używane maszyny. To sprawia, że ​​Indie to bardzo ważny rynek dla MachinePoint, jak byliśmy świadkami duże zapotrzebowanie na europejskim używane maszyny tutaj.
Jednakże słowo "używane" nie zawsze jest zatrudniony właściwy charakter. W rzeczywistości większość przetwórców kojarzą pojęcie używane maszyny z tanich maszyn, podczas gdy nie zawsze jest to prawda. Ponadto zaobserwowano, że prawie każdy procesor w poszukiwaniu nowych możliwości zakupu tańszych maszyn używanych, lecz rzadko w trybie pilnym, aby je kupić. Powoduje to zwiększenie popytu, ale kurs wymiany jest bardzo niski, aby z tego regionu.
Wręcz przeciwnie, w regionach europejskich, kurs wymiany jest znacznie wyższy, w rzeczywistości liczba sprzedanych maszyn jest trzy razy wyższy. To dlatego, kiedy europejskich przetwórców szukać konkretnej maszyny mają tendencję do sfinalizowania transakcji na w krótkim czasie, podczas gdy procesory Indian trwać bardzo długo, jeśli chodzi o wybór maszyny, które odpowiada ich procesu, a także podczas negocjacji w sprawie cena czynnik.
Co więcej, Indian procesorów nie znajdziesz używane maszyny produkowane w Europie opłacalne - tym bardziej w przypadku mniejszych maszyn - jako koszt transportu zawsze zwiększa cenę urządzenia.
Jednak, gdy chodzi o zakup skomplikowanych i większych maszyn, technologii europejskiej robi różnicy, a koszty transportu również wydają się być niewielkie.

Strategia MachinePoint do kranu z tych możliwości ...
Planujemy zwiększyć naszą obecność w Indiach w latach. Będąc w dobrej kondycji finansowej też pomógł nam wziąć udział w dużych projektach. Poza tym, nawet oferują wsparcie finansowe dla kupujących. Nasze banki finansowych tie-up z najbardziej znacjonalizowanych banków w Indiach i to pomaga w rozszerzaniu pomocy, jeśli jest wymagane do lokalnych nabywców. Ponadto oferujemy tylko dobre jakości urządzeń, które mogą być sprzedawane bez jakiegokolwiek remontu lub uwagę natychmiastowe funkcjonalnej części maszyny.
I choć rynku maszyn używanych jest pełna małych przedsiębiorców w handlu używane maszyny, MachinePoint udało się profesjonalizacji tego sektora poprzez osiągnięcie masy krytycznej, która czyni nas największym europejskim sprzedawcy używanych maszyn. Mamy obecność w większości głównych rynków europejskich, i to one kluczem do mających szeroki wachlarz wysokiej jakości maszyny używane na sprzedaż. Choć jesteśmy z siedzibą w Hiszpanii, mamy obecność w Niemczech, Włoszech, Polska, Rosja, itd., a także tie-up z lokalnych sprzedawców. Uważam to za absolutnie konieczne, gdyż pozwala na etapie negocjacji cen.
Sprzedaż maszyn może być dość kłopotliwe jeśli zostanie to zrobione bez prawa doświadczenia, ale dzięki naszej specjalizacji, w naszej sieci międzynarodowych specjalistów (prawników, techników, producentów maszyn, spedytorów, riggers, brokerzy, dealerzy, agenci i aukcjonerzy), a nasze zaangażowanie na najwyższym jakość wykonania, mamy już sprzedanych maszyn w 52 różnych krajach, zgodnie z wymogami zarówno kupujących, jak i poprzednich właścicieli maszyn.
Wybieramy najlepsze maszyny i zapewnić najlepsze usługi logistyczne i techniczne dla naszych klientów. Zajmujemy się również gromadzenia, umowy prawne, demontaż, pakowanie, załadunek, transport niestandardowych formalności, uruchomienie i naprawy maszyn. W niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzyć naszą obecność na świecie dalej.

Urządzenia maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych w ofercie MachinePoint ...
Oferujemy używane maszyny dla dwóch bardzo różnych sektorach przemysłu: sektorze tworzyw sztucznych i sektora napojów. W sektorze tworzyw sztucznych, oferujemy używane maszyny do wytłaczania (rury i profile), opakowania (folia, worki, wytłaczania folii, druk film, itp.); termoformowania i moudling cios. Do wstrzykiwań, tylko skupić się na wtryskarki do preform i czapki, podczas gdy w sektorze napojów, oferujemy używane maszyny dla mleczarni, miękkie i napojów gazowanych.

Przyszłość sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych używanych maszyn ...
Kluczowych czynników, które przyczyniają się do rozwoju tego sektora są innowacji i nowych technologii w połączeniu z wysoką maszyn produkcji i mniejsze zużycie energii. Ponieważ wiele maszyn wyprodukowanych w Europie spełniają te kryteria, nie będzie duże zapotrzebowanie na używane maszyny z tego regionu. Ponadto, podstawowej wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych maszyny, nowe technologie - zarówno w przypadku maszyn importowanych i lokalnych - ma na celu wprowadzenie szerszego horyzontu dla przedsiębiorców. Mówiąc to, jesteśmy świadomi, że w celu uzupełnienie naszych produktów, będziemy potrzebować wsparcia ze strony kilku marek amerykańskich, i staramy się włączyć niektóre z nich w naszym portfolio.
Ponadto, kilka azjatyckich marek są również zaznaczyć własną obecność w tej scenie z wysoce innowacyjne urządzenia, które ma również dobre wartości końcowej. Zgodnie z tym, MachinePoint może również szukać w dostarczaniu używanych maszyn marek z tego regionu.

Wszelkie porady dla indyjskich tworzywa sztuczne ...
Tak. Jeśli Indian tworzywa sztuczne w poszukiwaniu nowych używanych maszyn marek europejskich, powinny one szybciej poruszać. Zwiększy to ich szanse nie traci się możliwości.
Poza tym, jak cały proces kupna i sprzedaży używanych maszyn jest długie, złożone i wiąże się z ryzykiem, byłoby korzystne, jeżeli skorzystają z usług i porad z renomowanych firmy, którzy mogliby służyć jako pośrednik i pomóc im oceny całej transakcji, aż do zakończenia etapu.
Ponadto, ceny zawsze wydaje się być ograniczenie z Indii kupujących używane maszyny, mają tendencję do prowadzenia negocjacji w sprawie ceny, nawet zanim trafia w maszyny. Dlatego proponuję, aby jeszcze przed rozpoczęciem negocjacji w sprawie wskaźnika cen, powinni zapoznać się z pracy maszyny, w celu zapewnienia, czy spełnia on ich oczekiwań i potrzeb. W rzeczywistości, było kilka przypadków, w których nabywcy mają tendencję do Indian spalin sprzedawców Europejskiej, jeśli chodzi o negocjacje cenowe, a potem wszystko się zmienia, gdy maszyny są kontrolowane, tworząc w ten sposób wiele napięć między kupującymi i sprzedającymi.
Ponadto, przed rozważyć zakup używanych maszyn z Europy czy Ameryki, przetwórcy powinni pamiętać o koszty transportu, a także upewnić się, że jest warte swojej ceny, inne mogłyby zdecydować się na nowe urządzenie, które jest dokonywane lokalnie.

CYTAT-koniec cytatu
"Polska ma potencjał, by stać się centrum wywozu towarów przetworzonych tworzyw sztucznych, głównie ze względu na niskie koszty produkcji. Raporty wskazują, że eksport wyrobów gotowych z Indii może sięgnąć 200 miliardów dolarów do roku 2012. "

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie