Spotkaj się z nami na najważniejszych targach branżowych w sektorze tworzyw sztucznych i napojów

- Targi
Targi maszyn do produkcji tworzyw sztucznych i napojów

MachinePoint będzie obecny na targach w 2022 roku w celu nawiązania bliższej współpracy z klientami i partnerami. Obecność na targach jest ważną częścią naszych usług, spotykamy się osobiście z naszymi klientami, aby pomóc im w inwestycjach związanych z maszynami.

Mamy nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek odnośnie terminów i że będziemy w stanie trzymać sie zaplanowanego grafiku. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej obecności na targach lub umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt mailowy: user@machinepoint.com

Jeśli rozważacie Państwo sprzedaż maszyn, możemy pomoc w ustaleniu ceny rynkowej w zależności od podaży i popytu w chwili obecnej.
Jeśli zamierzacie Państwo kupić używane maszyny, możemy zaoferować wybór najlepszych maszyn dostępnych na sprzedaż i wspomóc Państwa firmę przez cały proces zakupu.

Interplastica 2022

Interplastica, 25-28 stycznia 2022 r.


Moskwa, Rosja
Hall 2.1 Stand 1C23

InterPlastica to najważniejsze targi tworzyw sztucznych i gumy na rynku rosyjskim i wschodnioeuropejskim. Oprócz gości z Rosji, w targach bierze udział 60 gości z różnych krajów.

Feria Plastimagen 2022

Plastimagen, 8 - 11 marca 2022 r.


Meksyk, Meksyk
Stand 830

Plastimagen jest postrzegany jako najbardziej kompleksowe i najważniejsze wydarzenie dla branży tworzyw sztucznych w Ameryce Łacińskiej. Targi odbędą się w centrum kongresowo-wystawienniczym Citibanamex w mieście Meksyk.
Więcej


Feria Ice Europe 2022

ICE Europe, 15 - 17 marca 2022 r.


Monachium, Niemcy
MachinePoint odwiedzi te targi

ICE EUROPE, wiodąca na świecie wystawa poświęcona przetwarzaniu materiałów elastycznych, jest uznawana za strategiczny rynek dla międzynarodowego przemysłu przetwórczego.
Więcej


Feria Anuga Food Tec 2022

Anuga Foodtec, 26 - 29 kwietnia 2022 r.


Kolonia, Niemcy
MachinePoint odwiedzi te targi

Co trzy lata w Kolonii w Niemczech odbywają się jedyne w swoim rodzaju międzynarodowe targi dostawców dla przemysłu spożywczego i napojów: Anuga FoodTec. Branża prezentuje swoje najnowsze osiągnięcia i perspektywy techniczne, począwszy od technologii procesowej, poprzez napełnianie i pakowanie, aż po kwestie bezpieczeństwa żywności w opakowaniach i logistykę, obejmujące wszystkie etapy produkcji żywności.
Więcej


Feria Label Expo 2022

Labelexpo Europe, 26 - 29 kwietnia 2022 r.


Bruksela, Belgia
Targi zostały przełożone. Nowe daty od 11 do 14 września 2023 r

Targi te są największym na świecie wydarzeniem dla branży opakowań i druku na opakowaniach na napoje. Oferuje ona zwiedzającym szeroką gamę produktów, nowe prezentacje i wiele pokazów na żywo. Jest to doskonała okazja do poznania i odkrycia najnowszych trendów w branży w sposób bardziej intuicyjny i praktyczny.
Więcej


Feria Alimentek 2022

Envase Alimentek, 26 - 29 kwietnia 2022 r.


Buenos Aires, Argentyna
Hall 3 Stand 331

Targi Expo Envase Alimentek odbywają się co dwa lata i gromadzą najbardziej znaczących przedstawicieli przemysłu opakowaniowego w Argentynie. Wystawa odbywa się od 1988 r. i jest skierowana wyłącznie do profesjonalistów i przedsiębiorców z branży.
Więcej


Greenplast 2022

Green Plast, 3 - 6 maja 2022 r.


Mediolan, Włochy
MachinePoint odwiedzi te targi

W Mediolanie odbędzie się pierwsza edycja targów Greenplast; wydarzenie to ma na celu prezentację innowacyjnych rozwiązań promujących zrównoważony rozwój środowiska, poprawę wydajności energetycznej, opcje Reduce-Reuse-Recycle, a także sprzyjających przejściu na gospodarkę cyrkulacyjną.
Więcej


Plastpol 2022

PLASTPOL, 24 - 27 maja 2022 r.


Kielce, Polska
MachinePoint odwiedzi te targi

PLASTPOL to jedna z najważniejszych imprez targowych związanych z przetwórstwem i przetwarzaniem tworzyw sztucznych w Polsce. Jak co roku, Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zgromadzą najnowsze rozwiązania technologiczne i najciekawsze oferty na rynku.
Więcej


Propak Asia 2022

Propak Azja, 15-18 czerwca 2022 r.


Bangkok, Tajlandia
Hall 98 Stand A25

Propak Asia, targi przetwórstwa i pakowania żywności, napojów, farmaceutyków, kosmetyków i produktów konsumenckich, gromadzi wystawców i nabywców z całego świata. W tym roku ProPak Asia oferuje hybrydowe targi, zaprezentuje zarówno fizyczne jak i wirtualne wystawy razem.
Więcej ProPak Asia

Drinktec 2022

Drinktec, 12-16 września 2022 r.


Monachium, Niemcy
Hall A6 Stand 506

Drinktec to znane na świecie targi branży napojów i płynnej żywności. Są to najważniejsze targi dla tego sektora. Spotykają się tu producenci i dostawcy z całego świata - zarówno firmy globalne, jak i MŚP - oraz różnej wielkości producenci i sprzedawcy napojów i płynnych produktów spożywczych. Na targach producenci prezentują najnowsze technologie przetwarzania, napełniania, pakowania i sprzedaży wszystkich rodzajów napojów i płynnych produktów spożywczych - łącznie z surowcami i rozwiązaniami logistycznymi.
Więcej Drinktec

Feria K 2022

K 2022, 19 - 26 października 2022 r.


Düsseldorf, Niemcy
Hall 12 Stand 12B41

K - Targi nr 1 na świecie dla branży tworzyw sztucznych i gumy. Największe na świecie targi przemysłu tworzyw sztucznych i gumy co trzy lata prezentują w Düsseldorfie wszystko, co branża ma do zaoferowania. Wiodące pod względem zrównoważonego rozwoju, gospodarki cyrkulacyjnej i otwarte na dyskurs polityczny - targi K 2022 wychodzą naprzeciw tym wyzwaniom. K oferuje idealne miejsce do spotkań, aby zaprezentować innowacje.
Więcej K 2022
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie