Spotkaj się z nami na najważniejszych targach branżowych w sektorze tworzyw sztucznych i napojów

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Targi maszyn do produkcji tworzyw sztucznych i napojów

MachinePoint będzie uczestniczyć w targach w 2023 roku w celu wzmocnienia relacji z klientami i partnerami. Nasza obecność na tych imprezach jest kluczowa dla naszych usług, ponieważ mamy na celu zapewnienie spersonalizowanej pomocy dla inwestycji w maszyny i dezinwestycji poprzez interakcje twarzą w twarz. Z naciskiem na sieci, odkrywanie nowych innowacji i odkrywanie najnowszych narzędzi w branży, te targi zapewniają wyjątkową okazję do połączenia z międzynarodowych specjalistów w dziedzinie tworzyw sztucznych i opakowań i znaleźć rozwiązania dla swoich potrzeb maszyn.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z naszym zespołem lub potrzebujesz więcej informacji na temat naszej obecności na targach, skontaktuj się z nami pod adresem user@machinepoint.com lub wypełnij poniższy formularz. Jesteśmy tu, aby pomóc!

Myślisz o sprzedaży swojego używanego sprzętu? Możemy zapewnić Ci dokładną cenę rynkową opartą na obecnej podaży i popycie oraz pomóc Ci w całym procesie. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb maszynowych.

PLASTINDIA, 1 - 5 lutego 2023 r.
New Delhi, Indie
Stoisko w hali

MachinePoint będzie wystawiać swoje bogate zapasy używanych maszyn z tworzyw sztucznych na targach PLASTINDIA, które odbędą się w New Delhi od 1 do 5 lutego 2023 roku. Znajdujemy się w hali 4 na stoisku FP - G21. PLASTINDIA, z ponad 1300 wystawcami z 40 krajów, stanowi idealną platformę do nawiązywania kontaktów i odkrywania najnowszych innowacji w branży tworzyw sztucznych i opakowań.

Labelexpo Southeast Asia, 9 - 11 lutego 2023 r.
Bangkok, Tajlandia
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Labelexpo Southeast Asia 2023 jest go-to wydarzenie dla profesjonalistów z branży etykiet i opakowań druku w Azji Południowo-Wschodniej. Podczas tego wiodącego wydarzenia 200 najlepszych na świecie wystawców zaprezentuje swoje ekskluzywne nowe maszyny i technologie w ramach setek pokazów na żywo. Od innowacyjnych pras drukarskich i maszyn do etykietowania po najnowsze podłoża i farby, targi Labelexpo Southeast Asia 2023 oferują wyjątkową okazję do poznania ekscytującej ewolucji branży i odkrycia zupełnie nowych narzędzi do pobudzenia działalności.

ICE Europe, 14-16 marca 2023 r.
Monachium, Niemcy
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

ICE EUROPE to wiodąca na świecie wystawa dotycząca przetwarzania materiałów elastycznych, łącząca dostawców maszyn, systemów, materiałów i akcesoriów z międzynarodowymi ekspertami branżowymi. Dostępne są produkty i rozwiązania przetwórcze dostosowane do konkretnych planów inwestycyjnych uczestników.

CFIA Rennes, 14-16 marca 2023 r.
Rennes, Francja
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

CFIA Rennes 2023 to międzynarodowa wystawa, która gromadzi specjalistów z sektora przetwórstwa spożywczego. Uczestnicy będą mogli poznać wystawców prezentujących rozwiązania i sprzęt w obszarach składników i żywności przetworzonej, sprzętu i procesów oraz pakowania i kondycjonowania. To wydarzenie jest oczekiwane przez profesjonalistów z dużych grup, MŚP i VSE z całego świata.

Interpack, 4 - 10 maja 2023 r.
Dusseldorf, Niemcy
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Na interpack 2023, ponad 170.000 specjalistów z globalnego przemysłu przetwórczego i opakowaniowego zgromadzi się w Messe Dusseldorf od 4 do 10 maja. W wydarzeniu weźmie udział ponad 2500 wystawców i zaprezentuje najnowsze maszyny, urządzenia i usługi dla sektorów żywności, napojów, słodyczy, farmacji, kosmetyków, towarów nieżywnościowych i przemysłowych. Dla uczestników dostępne będą również specjalne usługi online, imprezy informacyjne i inicjatywy proekologiczne, takie jak kampania SAVE FOOD i seminaria dotyczące zrównoważonego rozwoju...

Wystawa recyklingu tworzyw sztucznych (PRS), 10-11 maja 2023 r.
Amsterdam, Holandia
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Plastics Recycling Show Europe to przełomowe wydarzenie dla europejskiego przemysłu recyklingu tworzyw sztucznych, skupiające największe nazwiska w sektorze, aby zaprezentować swoje najnowsze przełomy. Uczestnicy mają dostęp do ekskluzywnej konferencji z udziałem wybitnych ekspertów branżowych, którzy badają możliwości i trudności napotykane w recyklingu tworzyw sztucznych w całej Europie.

PLASTPOL, 23 - 26 maja 2023 r.
Kielce, Polska
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

PLASTPOL jest jednym z najlepszych międzynarodowych targów w Polsce, który koncentruje się na przetwórstwie tworzyw sztucznych i konwersji. Co roku w Targach Kielce, Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL jest główną wystawą, która wyświetla najnowsze innowacje i oferty branżowe w przemyśle tworzyw sztucznych i opakowań.

EQUIPLAST, 30 maja - 2 czerwca 2023 r.
Barcelona, Hiszpania
Stoisko 5F w hali 3

Equiplast 2023 to międzynarodowa impreza poświęcona tworzywom sztucznym i gumie zgromadzi profesjonalistów z całego świata, którzy zaprezentują swoje produkty i technologie, wymienią się wiedzą i nawiążą nowe partnerstwa biznesowe. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących, takich jak Rethinking Plastics, wyjątkowa wystawa produktów wykonanych w 100% z tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu, oraz Recycling Plant, innowacyjny projekt skupiający się na wpływie sektora tworzyw sztucznych.

HanoiPrintPack, 8 - 11 czerwca 2023 r.
Hanoi, Wietnam
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Hanoi Int'l Printing & Packaging Industry Exhibition jest postrzegany jako najlepsza droga do wejścia na rynek wietnamski, a także najbardziej korzystny sposób promowania produktów, usług i maszyn na arenie międzynarodowej.

Propak Asia, 14-17 czerwca 2023 r.
Bangkok, Tajlandia
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Propak Asia to wiodące międzynarodowe wydarzenie handlowe dla technologii przetwarzania i pakowania w Azji. Łączy wystawców i kupujących z całego świata, a udział w nim biorą osoby z Malezji, Filipin, Singapuru i Japonii. Impreza podzielona jest na dziewięć różnych stref przemysłowych, w tym ProcessingTechAsia, PackagingTechAsia, DrinkTechAsia, PharmaTechAsia, Lab&TestAsia, Packaging SolutionAsia, Coding, Marking &LabellingAsia oraz Coldchain, Logistics, Warehousing&FactoryAsia.

Światowe Targi Recyklingu Tworzyw Sztucznych, 14 - 15 czerwca 2023 r.
Essen, Niemcy
Zespół MachinePoint odwiedza te targi
Światowe Targi Recyklingu Tworzyw Sztucznych są dedykowane dla przemysłu wytłaczania folii, arkuszy, rur i profili i są zlokalizowane razem z Targami Compounding World Expo, Targami Testowania Polimerów World Expo i Targami Recyklingu Tworzyw Sztucznych. Uczestnicy mogą również wziąć udział w czterech salach konferencyjnych z prezentacjami technicznymi, seminariami, debatami branżowymi i ekskluzywnymi wydarzeniami networkingowymi. Jest to obowiązkowe wydarzenie dla profesjonalistów z całej branży mieszanek i recyklingu.

Malaysia Pack M'SIA-PACK, 13 - 15 lipca 2023 r.
Kuala Lumpur, Malezja
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

M'SIA-PACK i M-SIA-FOODPRO, Malezja International Packaging & Labelling and Food Processing Machinery & Equipment Exhibition jest wspierana przez Malaysia External Trade Development Corporation (MATRADE), oczekuje się, że wydarzenie przyciągnie ponad 10.000 lokalnych i międzynarodowych gości handlowych i profesjonalistów z branży. Od 1998 roku, M'SIA-PACK i M-SIA-FOODPRO zyskały znakomitą reputację jako wiodące wydarzenie w Malezji dla branży pakowania i przetwarzania żywności.

PLAST 2023, 5 - 9 września 2023 r.
Rho (Mediolan), Włochy
Stoisko 15 A w hali 13

PLAST 2023 to wiodąca międzynarodowa wystawa dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. W ramach wydarzenia odbędą się trzy pokazy satelitarne: RUBBER , 3D PLAST i PLAST-MAT . MachinePoint będzie w obecności, jak Włochy są kluczowym rynkiem dla wysokiej jakości maszyn używanych. To triennale expo było pierwotnie zaplanowane na 2021 rok, ale z powodu pandemii musiało zostać przełożone. Oczekuje się, że PLAST 2023 będzie gościć ponad 60 000 profesjonalistów z łańcucha dostaw branży.

PACK EXPO Las Vegas, 9 - 11 września 2023 r.
Las Vegas, USA
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

PACK EXPO Las Vegas 2023 to wiodące targi dla przemysłu opakowań i przetwarzania w Ameryce Północnej. Z tysiącami rozwiązań z najbardziej innowacyjnych firm w branży na wyświetlaczu, wydarzenie zapewnia nieporównywalną okazję dla firm z różnych branż, aby znaleźć idealne rozwiązania dla swoich nadchodzących projektów. Uczestnicy będą pochodzić z wielu branż, w tym Food & Beverage, Baking & Snack, Life Sciences, Cosmetics/Personal Care, Pet Food & Pet Care, Household & Automotive itp.

Labelexpo Europe, 11 - 14 września 2023 r.
Bruksela, Belgia
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Labelexpo Europe 2023 zapewni uczestnikom możliwość poznania najnowszych osiągnięć w branży etykiet i drukowania opakowań, połączenia z wiodącymi producentami i dostawcami oraz zdobycia wiedzy na temat bieżących trendów. Odwiedzający mogą spodziewać się cyfrowych i konwencjonalnych pras drukarskich, systemów wykańczania i pokrywania, matryc, obcinarek, wałków i innych. Jest to doskonała okazja dla firm do nawiązania kontaktów, odkrycia nowych rozwiązań i rozwinięcia swojej działalności.

INTERPLAS, 26-28 września 2023 r.
Birmingham, Wielka Brytania
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Interplas to wystawa i konferencja tworzyw sztucznych, która odbywa się w Wielkiej Brytanii i Irlandii od 75 lat i odbędzie się w Birmingham w 2023 roku. Jest to kluczowe wydarzenie dla społeczności tworzyw sztucznych, podczas którego prezentowane są nowe maszyny, premiery produktów, ogłoszenia o nowościach i ekskluzywne pokazy. W tym roku nowa przestrzeń zostanie poświęcona dyskusji na tematy takie jak recykling, reshoring, digitalizacja, różnorodność, sprawiedliwość i integracja.

Central Asia Plast, 28 - 30 września 2023 r.
ATAKEN, Kazaztan
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Central Asia Plast to międzynarodowa wystawa dla produkcji tworzyw sztucznych odbywająca się w Kazachstanie. Jest to doskonała okazja dla marek, aby zwiększyć swoją wydajność i promować swoje produkty na rynku kazachskim. Wystawa zgromadzi producentów i dystrybutorów z całego świata, aby zademonstrować swoje produkty i innowacje technologiczne. Będzie to również idealna platforma do spotkań biznesowych, negocjacji i tworzenia nowych kontraktów eksportowych i importowych na rynku Azji Środkowej.

ENVASE, 3 - 6 października 2023 r.
Buenos Aires, Argentyna
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Expo Envase to wydarzenie, które gromadzi wiodących przedstawicieli branży opakowań z Argentyny i całego świata. Po raz pierwszy odbył się w 1988 roku, expo jest udziałem wyłącznie specjalistów i przedsiębiorców w branży. Ponad 250 lokalnych i międzynarodowych firm wystawia się w pięciu pawilonach w Costa Salguero, które mają łączną powierzchnię 10.000 metrów kwadratowych. Dzięki swojej wielkości i zakresowi Envase Alimentek służy jako łącznik pomiędzy firmami z całego łańcucha produkcyjnego przemysłu opakowaniowego, ich klientami i potencjalnymi klientami.

Fakuma, 17 - 21 października 2023 r.
Friedrichshafen, Niemcy
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Fakuma 2023 jest wiodącym na świecie wydarzeniem dla przemysłowego przetwórstwa tworzyw sztucznych, z prawie 1500 wystawców prezentujących swój międzynarodowy zakres produktów i usług. Od momentu powstania w 1981 r. targi Fakuma Friedrichshafen są cenionymi międzynarodowymi targami branżowymi, oferującymi kompleksowy przegląd wszystkich technologii i trendów w zakresie tworzyw sztucznych. Uczestnicy znajdą ogromny wybór maszyn i urządzeń, narzędzi i części, surowców i półproduktów, związków, dodatków i wytłaczarek związanych z formowaniem wtryskowym, technologią wytłaczania, termoformowaniem, technologią formowania, drukiem 3D i inżynierią procesową, cyfryzacją, zrównoważonym rozwojem, wydajnością i gospodarką cyrkularną dla produktów z tworzyw sztucznych.

Plastimagen, 7 - 10 listopada 2023 r.
Mexico City, Meksyk
Stoisko 830

Plastimagen jest wiodącym wydarzeniem dla przemysłu tworzyw sztucznych w Ameryce Łacińskiej i jest uznawany na arenie międzynarodowej za najbardziej wszechstronne targi maszyn, aparatów i materiałów z tworzyw sztucznych w Meksyku. Wystawcy z całego świata prezentują najnowsze trendy i technologie dla profesjonalistów z branży, aby pozycjonować się na rynku Ameryki Łacińskiej. Uczestnicy Plastimagen reprezentują szeroki zakres branż, takich jak opakowania, przetwórstwo żywności, dom, motoryzacja, budownictwo, narzędzia, meble i inne towary i usługi.

BrauBeviale, 28 - 30 listopada 2023 r.
Nürnberg, Niemcy
Stoisko w hali


BrauBeviale to targi technologii produkcji i marketingu napojów odbywające się co roku w Norymberdze. Ze względu na pandemię COVID-19, BrauBeviale 2023 zostały przeniesione na 28 - 30 listopada. Na parkiecie wystawowym odwiedzający znajdą szeroką gamę produktów i rozwiązań związanych z łańcuchem produkcyjnym piwa, wody, napojów bezalkoholowych, napojów spirytusowych, wina i płynnych produktów mlecznych od ponad 1000 organizacji. Projekt hali zapewnia intuicyjną nawigację po kategoriach produktowych, takich jak surowce, instalacje maszynowe, automatyka i IT, logistyka, marketing oraz usługi. Targi przyciągają międzynarodową publiczność specjalistów od zarządzania technicznego i handlowego z mocą decyzyjną.

AndinaPack, 27 - 30 listopada 2023 r.
Bogota, Kolumbia
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Andina Pack to międzynarodowa wystawa produktów, urządzeń i systemów związanych z pakowaniem i najnowocześniejszych technologii dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa napojów, farmaceutycznego, kosmetycznego i higieny osobistej oraz agrobiznesu. Odbywająca się co dwa lata, najbliższa odbędzie się w Bogocie, w Kolumbii i jest organizowana przez Koelnmesse SAS i Corferias Bogotá. Jest to platforma do pozyskiwania wykwalifikowanych kontaktów biznesowych w segmencie transformacji, produkcji i pakowania, skupiająca największe grupy kupujących z branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej i poligraficznej. Jest to również centrum konwergencji i odniesienia dla przedsiębiorców z regionu andyjskiego, Ameryki Środkowej i Karaibów, w zakresie innowacji i trendów, rozwoju technologicznego, relacji biznesowych i biznesu.

PLASTVISION INDIA, 7 - 11 grudnia 2023 r.
Mumbai, Indie
Zespół MachinePoint odwiedza te targi

Plastivision India to coroczna międzynarodowa wystawa i konferencja dla przemysłu tworzyw sztucznych, odbywająca się w Bombaju, w Indiach w dniach 7-11 grudnia 2023. Jest to jedna z 10 najlepszych imprez branży tworzyw sztucznych na świecie, oferująca firmom możliwość wprowadzenia nowych produktów, budowania sieci, poznawania nowych technologii i wymiany pomysłów na poziomie globalnym....

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie