MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Industrializace je klíčem k omezení ztrát po sklizni a ke zvýšení dobrých životních podmínek společnosti


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering navrhuje a staví zařízení na výrobu ovoce
Plody jsou součástí naší každodenní stravy a vyžadují se po celém světě. Mohou být konzumovány jako čerstvé ovoce, nebo jako ovoce marmelády nebo džemy, krémy, pyré, džusy, dehydratované ovoce, zmrazené, zmrzliny, jogurty, smoothies ...

Rozvíjející se země jsou velcí producenti čerstvého ovoce; industrializace odvětví ovoce zvyšuje životní úroveň komunit a působí jako generátor dobrých životních podmínek v oblastech, kde se nacházejí.

Čerstvé ovoce má krátkou skladovatelnost a jsou velmi sezónní. Konzumují se buď místně, nebo přepravují v chladírenských kontejnerech na vývozní trhy. Čas je kritický. Častěji, než bylo požadováno, bylo zbytečné množství čerstvého ovoce zbytečné kvůli problémům v distribučních řetězcích, které způsobily ztrátu velkého úsilí, práce a peněz. Zemědělské oblasti, společnosti a korporace, které se pohybují až do zpracování ovoce, investují mnohem více investice, než ty, které se soustředí na čerstvou výrobu.

Prodloužení doby použitelnosti ovoce jeho zpracováním na jiné produkty, přidává hodnotu, snižuje množství odpadu a zvyšuje příjmy společnosti. Zpracované ovoce může prodloužit skladovatelnost ze 4 dnů na jeden rok.

MachinePoint pomáhá procesorům ovoce posunout se v jejich změně hodnoty, ale navrhovat a stavět výrobní závody. Společnost MachinePoint Consulting nabízí také velmi zajímavé možnosti financování pro pevné společnosti.

Továrny potřebují splnit místní legislativu, ale také velmi důležité jsou, aby byly uspokojeny mezinárodními předpisy a kupujícími, protože to bude nezbytné pro to, aby společnost vyvážela produkt za výhodné ceny.

MachinePoint Engineering nabízí skvělou kombinaci odborných znalostí v potravinářském a nápojovém průmyslu, personalizovaný přístup přizpůsobením řešení každého zákazníka svým potřebám a rozpočtu a zajímavým možnostem financování. Tým týmu MachinePoint se integruje do svého týmu zákazníkům jako vlastní inženýrské oddělení po celou dobu trvání projektu, což umožňuje školení a přenos znalostí do týmu zákazníků.

Machine Point může pomoci společnostem snížit ztráty po ovoci po sklizni
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás