Industrializacja ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia strat po zbiorach i zwiększenia dobrobytu społeczeństw

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering projektuje i buduje zakłady produkcji owoców
Owoce są częścią naszej codziennej diety i są bardzo pożądane na całym świecie. Mogą być spożywane jako świeże owoce, lub przetworzonych owoców takich jak: dżemy lub marmolady, kremy, przeciery, soki, suszone owoce, mrożone, lody, jogurty, koktajle ...

Kraje wschodzące są dużymi producentami świeżych owoców; Uprzemysłowienie sektora owoców zwiększa poziom życia społeczności i działa jako generator dobrobytu na obszarach, na których się znajdują.

Świeże owoce mają krótki okres trwałości i są bardzo sezonowe. Są one spożywane lokalnie lub transportowane w kontenerach chłodniczych na rynki eksportowe. Czas jest krytyczny. Częściej niż pożądane ogromne ilości świeżych owoców były marnowane z powodu problemów w łańcuchach dystrybucji, powodujących utratę dużego nakładu pracy, pracy i pieniędzy. Obszary rolne, firmy i korporacje, które przenoszą się na przetwórstwo owoców, kapitalizują znacznie więcej inwestycji niż te, które koncentrują się na świeżej produkcji.

Przedłużyć okres przydatności do spożycia owoców, przetwarzając je na inne produkty, dodaje wartość, zmniejsza ilość odpadów i zwiększa przychody firmy. Przetworzone owoce mogą wydłużyć okres przydatności do spożycia z 4 dni do jednego roku.

MachinePoint pomaga przetwórcom owoców podnieść ich wartość, ale projektuje i buduje zakłady produkcyjne. MachinePoint Consulting oferuje również bardzo interesujące możliwości finansowania dla solidnych firm.

Fabryki muszą spełniać lokalne przepisy, ale są również bardzo ważne, ponieważ są budowane w celu spełnienia międzynarodowych przepisów i nabywców, ponieważ będzie to konieczne, aby firma mogła eksportować produkt po korzystnych cenach.

MachinePoint Engineering oferuje doskonałe połączenie specjalistycznej wiedzy w branży spożywczej i napojów, indywidualne podejście poprzez dostosowanie rozwiązania każdego klienta do jego potrzeb i budżetu oraz interesujące możliwości finansowania. Zespół MachinePoint integruje się z zespołem klientów jako własnym działem inżynierskim na czas trwania projektu, umożliwiając szkolenie i transfer wiedzy do zespołu klienta.

Machine Point może pomóc firmom zredukować straty po zbiorach dla owoców
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie