MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Výsledky, které překračují naše očekávání během INTERPLASTICA 2020


This is not an official translate. Original version here

INTERPLASTICA 2020

„Zákazníci mají jasné nápady a vysoký záměr nakupovat a investovat.“

Tým MachinePoint se již vrátil z veletrhu Interplastica 2020, který se konal minulý týden v Moskvě, jako místo setkání pro plastikářský, recyklační a zpracovatelský průmysl v Rusku a regionu. Současně se koná veletrh Upakovka zaměřený na balicí stroje pro různá průmyslová odvětví, včetně nápojů, se kterými MachinePoint také pracuje. Sdílejí své pocity ohledně ruského trhu a výsledků dosažených během veletrhu.

Toto je desáté vydání, které se MachinePoint účastní a vystavuje v Interplastica, kde nosíme speciální nabídku strojů přizpůsobených potřebám ruského trhu. Viděli jsme, jak veletrh v posledním desetiletí příznivě postupoval, zejména se výrazně zlepšil nákupní záměr návštěvníka. V prvních vydáních, přestože veletrh měl provoz relevantních návštěvníků, byl jejich úmysl koupit nízký, zúčastnili se veletrhu, aby hledali obecné informace a zvědavost.

Letos a po vydání veletrhu K v říjnu 2019 byla očekávání obchodní generace během Interplastic nižší než očekávání, protože na základě předchozích zkušeností je veletrh po K obvykle tišší vzhledem k tomu, že mnozí využili výhod K rozhodovat o nákupu. Výsledek veletrhu byl z tohoto důvodu překvapivě pozitivní a překonal naše očekávání. Počet návštěvníků nebyl vyšší než předchozí vydání, ale kvalita jejich požadavků. Zákazníci mají jasné nápady a vysoký záměr nakupovat a investovat.
Zúčastnili se stánku MachinePoint převážně návštěvníků ruského původu. Významné procento návštěvníků z kavkazských zemí, zejména z Uzbekistánu a Kazachstánu, bylo zaznamenáno ze zahraničí.

MachinePoint zjistil více poptávky po nákupu použitých strojů, než nabídka k prodeji použitých strojů. Přestože je Rusko pro naši společnost zajímavou zemí jako dodavatel použitých strojů. Většina poptávky byla soustředěna do odvětví filmového tisku, vstřikování a vytlačování plastů.

MachinePoint se zúčastnil stánku sdíleného s Macchi Russia, Gavomeccanica & JSW který se nachází v centru haly 2.1. Ostatní účastníci sdíleli spokojenost s výsledky veletrhu.

Interplastics se opět osvědčil jako reprezentativní místo setkávání v plastikářském a gumárenském průmyslu, stejně jako v posledních trendech ve zpracování a recyklaci strojů, periferních zařízení, měřicí technologie, řízení, regulace a ověřování, materiálů prémiové a pomocné, plastové a pryžové výrobky, logistika, technologie a skladovací služby. Paralelně je Upakovka nejdůležitějším veletrhem Ruska v oblasti zpracovatelských a balicích strojů, který přitahuje návštěvníky z nápojového, potravinářského a kosmetického průmyslu.

Obrovská přítomnost mezinárodních značek nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět nejinovativnější produkty speciálně přizpůsobené ruskému trhu.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás