MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


INTERPLASTICA 2020 sırasında beklentilerimizi aşan sonuçlar


This is not an official translate. Original version here

INTERPLASTICA 2020

"Müşterilerin net fikirleri ve satın alma ve yatırım yapma yüksek niyetleri var."

MachinePoint ekibi, geçen hafta Moskova'da gerçekleşen Interplastica 2020 fuarından, Rusya ve bölgedeki plastik, geri dönüşüm ve işleme endüstrisi için bir buluşma noktası olarak geri döndü. Aynı zamanda, MachinePoint'in de çalıştığı içecekler de dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için paketleme makinelerine odaklanan Upakovka fuarı düzenlendi. Rusya pazarı ve fuar sırasında elde edilen sonuçlar hakkındaki duygularını paylaşıyorlar.

Bu, MachinePoint'in Rus pazarının ihtiyaçlarına uyarlanmış özel bir makine teklifi sunduğumuz Interplastica'ya katıldığı ve sergilediği onuncu baskısıFuarın sonucu bu nedenle . Fuarın son on yılda nasıl olumlu bir şekilde ilerlediğini gördük, özellikle ziyaretçinin satın alma niyeti büyük ölçüde iyileşti. İlk basımlarda, fuar ilgili ziyaretçilerin trafiğine sahip olsa da, onları satın alma niyeti düşüktü, fuara genel bilgi aramak ve meraktan kurtulmak için katıldı.

Bu yıl ve Ekim 2019'daki K fuarının yayınlanmasından sonra, Interplastic'te iş nesli beklentileri elde edilenlerden daha düşüktü, çünkü önceki deneyimlere dayanarak, K'den sonraki fuar çoğu kişinin avantaj sağladığı göz önüne alındığında genellikle daha sessiz K satın alma kararlarını vermek için. İlk basımlarda, fuar ilgili ziyaretçilerin trafiğine sahip olsa da, onları satın alma niyeti düşüktü, fuara genel bilgi aramak ve meraktan kurtulmak için katıldı.

MachinePoint standına çoğunlukla Rus kökenli ziyaretçiler katıldılar. Rusya dışından, başta Özbekistan ve Kazakistan olmak üzere Kafkas ülkelerinden gelen ziyaretçilerin önemli bir yüzdesi kaydedildi.
MachinePoint, kullanılmış makineleri satın almak için kullanılmış makineleri satmaktan daha fazla talep tespit etti. Her ne kadar Rusya kullanılmış makine tedarikçisi olarak firmamız için ilginç bir ülke. Talebin çoğu film baskısı, enjeksiyon ve plastik ekstrüzyon sektörlerinde yoğunlaşmıştır.

MachinePoint, Salon 2.1'in merkezinde yer alan Macchi Russia, Gavomeccanica & JSW ile paylaşılan bir standa katıldı. Katılımcıların geri kalanı memnuniyetlerini fuar sonuçları ile paylaştı.

Interplastics, plastik ve kauçuk endüstrisi için temsili bir buluşma noktası olduğunu ve işleme ve geri dönüşüm makineleri, çevre birimleri, ölçüm teknolojisi, kontrol, düzenleme ve doğrulama, malzemelerdeki son trendleri gördüğünü bir kez daha kanıtladı. premium ve yardımcı, plastik ve kauçuk ürünler, lojistik, teknoloji ve depolama hizmetleri. Paralel olarak, Upakovka Rusya'nın en önemli işleme ve paketleme makineleri fuarı olup, içecek, gıda ve kozmetik endüstrisinden ziyaretçileri çekiyor.
Uluslararası markaların muazzam varlığı, ziyaretçilere özel olarak Rus pazarına uyarlanmış en yenilikçi ürünleri görmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde